Sakız gıdı ve yüzdeki yağı eritir mi?

100'e yaklaştık zaten boy da kurtarmıyor bu kiloda mecbur vercez yoksa bulkun sonu nerede bitecek belli.

Kilo veremiyorum hocam ikisini beraber yapacağım.

Beslenme kötü işte dayanamıyorum ne yesem doymuyorum o yüzden düzgün diyet programı lazım kafayı sıyırtacak bana yağ oranım %30-32 arası kilo 95.

Hocam mecburn yapmak zorundasınınz ama ben de yemek istiyorum abartmadan 1 parça çikolata birkaç cips yiyorum en fazla ama abartmıyorum. Zayıflamak istiyorsanız yapmak zorundasınız. Şöyle bir şey de var diyet yapacağım diye kendinize eziyet etmek zorunda değilsiniz. Temiz beslenseniz yeter örneğin ben şu an haşlama yumurta yemekten bıktığımdan tavada azıcık yağla yapıyorum daha güzel oluyor yerken zevk alıyorum spordan sonra tavuk pilav ayran salata akşamları da muz yulaf kakao yapıyorum yani midem bulana bulana değil de zevk alarak yiyorum buna göre bir diyet yaparsanız çok güzel oluyor.

100 e yaklaştık zaten boy da kurtarmıyor bu kiloda mecbur vercez yoksa bulkun sonu nerde bitecek belli.

Kilo veremiyorum hocam ikisini beraber yapıcam.

Beslenme kötü işte dayanamıyorum ne yesem doymuyorum o yüzden düzgün diyet programı lazım kafayı sıyırtıcak bana yağ oranım %30-32 arası kilo 95
Kilo veremiyorum diye bir şey yok hocam 115 den 103 e düştüm ve veriyorum sizde yaparsınız.
Ve iyi tarafını da söyleyeyim spor yapmasanız onu geçtim yürümeseniz bile verebiliyorsunuz.
İnsan gibi az yiyin yetiyor. FatSecret uygulaması ile kalorinizi sayabilirsiniz.

Hocam mecburn yapmak zorundasınınz ama ben de yemek istiyorum abartmadan 1 parça çikolata birkaç cips yiyorum en fazla ama abartmıyorum. Zayıflamak istiyorsanız yapmak zorundasınız. Şöyle bir şey de var diyet yapacağım diye kendinize eziyet etmek zorunda değilsiniz. Temiz beslenseniz yeter örneğin ben şu an haşlama yumurta yemekten bıktığımdan tavada azıcık yağla yapıyorum daha güzel oluyor yerken zevk alıyorum spordan sonra tavuk pilav ayran salata akşamları da muz yulaf kakao yapıyorum yani midem bulana bulana değil de zevk alarak yiyorum buna göre bir diyet yaparsanız çok güzel oluyor.
İşte ben ortayı bulamıyorum hacı yalan söylemiyim yersem gerisi geliyor sağlam disipline ağzıma sürmemem lazım ha orta yolu bulsam bile sonradan yiyorum yani durmuyor mide.

Kilo veremiyorum diye bir şey yok hocam 115 den 103 e düştüm ve veriyorum sizde yaparsınız.
Ve iyi tarafını da söyleyeyim spor yapmasanız onu geçtim yürümeseniz bile verebiliyorsunuz.
İnsan gibi az yiyin yetiyor. FatSecret uygulaması ile kalorinizi sayabilirsiniz.
Boyun uzunsa sıkıntı yok hocam da benim boy da kurtarmıyor düzgün diyet lazım ben insan gibi yemiyorum işte durmuyorum sıkıntı orda bundan dolayı da kafayı sıyırıcam az kaldı.

İşte ben ortayı bulamıyorum hacı yalan söylemiyim yersem gerisi geliyor sağlam disipline ağzıma sürmemem lazım ha orta yolu bulsam bile sonradan yiyorum yani durmuyor mide.

Boyun uzunsa sıkıntı yok hocam da benim boy da kurtarmıyor düzgün diyet lazım ben insan gibi yemiyorum işte durmuyorum sıkıntı orda bundan dolayı da kafayı sıyırıcam az kaldı.
Bende yemiyordum az yemeye başladım sonuçları gördükçe motive olursun ve kalori saymak düşündüğünden daha çok işe yarıyor.

Çene topu ısıracağım veya günde 4 saat sakız çiğneyeceğim diye dişlerinizi bozmamaya da dikkat edin. Uzun süre sürekli tekrarlarsanız çapraşıklığa sebep olabilir. Diyet ve antrenman en iyisi. Çene bölgesi için egzersizler de bulup yapabilirsiniz.

Hocam kusura bakmayın ama bu kafayla bir yere varamazsınız diyet yapmadan nasıl düzgün görünmeyi bekliyorsunuz ki valla istediğiniz kadar uğraşın yağ oranınız düşmeden istediğiniz görüntüyü elde edebileceğinizi sanmıyorum böyle şeylerle uğraşmayıp cidden dediğimi yaparsanız sonuç alırsınız dayanamıyorum diye bir bahane yok isteyen her türlü yapar

Yeni konular

Geri
Yukarı