Salcano veya Bianchi Bisiklet Önerisi

XLC gidonlar 200 TL oluyor en fazla. Onlardan bir tane alıp takarsa harika olur. Ben kalitesiz olduğunu sanmıyorum pek, bir YouTuber'da görmüştüm gayet sağlam bir gidona benziyordu. Bisikleti 700 TL'ye almıştı sanırım.

Gidon kırılmalarında nerden görsem KRON'lar var gidon'u gayet sağlam fakat hoplayıp zıplayınca sıkıntı oluyor haliyle.

Kron marka aletlerin kadroları da çok sağlam değil bu alt ve orta seviyelerde. Kullanırken biraz özen göstermek gerekiyor.

Kron marka aletlerin kadroları da çok sağlam değil bu alt ve orta seviyelerde. Kullanırken biraz özen göstermek gerekiyor.
200 TL'ye alınan kiralık olarak koyulan bisikletleri kullandığım da onlar yolun ortasında cart diye ikiye ayrılmıyorsa buna da birşey olmaz. Ayrıca Salcano ve Bianchi'nin kadrosundan eminim ki daha sağlamdır.

İkinci el Letgo'da 1000-1500TL arasında Rockrider 8.1 bulunuyor. Onlara bak, Avid HD fren, Rockshox kilitli havalı maşa, 27 Sram X7 vites, kilitli pedal, Continental lastik ...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı