Şampiyonlar Ligi'ne katılacak takımlar belli oldu

Öncelikle, şunu belirtmeliyim ki; bakış açınız çok yanlış.

Siklet ve kapasite farkı var:
Beşiktaş'ın mücadele verdiği Süper Lig çok zayıf bir lig. Daha yabancı kuralı meselesini çözememiş, sürekli gerileyen bir ligden bahsediyoruz.

Oysa ki, 4.torbadaki diğer takımların ligleri ya 5 büyük liglerden biri ya Avrupa futboluna ayak uydurmaya çalışan, modern ve çağdaş futbol oynanan ligler dolayısıyla kıyaslama yapmanız büyük bir mantık hatası.
Maalesef Ligimizde futbol 4 sene önce bitti bana göre. Artık maçları izlemiyorum bile zevk vermiyor çünkü.
Holiganlık aşırı arttı. Maçlardan sonra futbol değil hakem konuşuluyor. Gerçekten Avrupa'nın en kötü Ligi olabiliriz. Bir bakıma artık CL'ye gidemeyeceğimiz için seviniyorum çünkü hak etmiyoruz.

Dediklerinize katılıyorum ancak şu kısmı hariç:
Holiganlık aşırı arttı. Maçlardan sonra futbol değil hakem konuşuluyor.
Hocam maçlardan sonra oynanan futbol değil de hakemler konuşuluyorsa bunun sebebi holiganlık değildir. Eğer bir ülkede maçlardan sonra çoğu kişi hakem kararlarının adil olmadığını düşünüyorsa, bu, o ülkenin futbol federasyonunun bağımsız olmadığını ve o ülkede bulunan kulüplerin sportmen olmadığını gösterir.

Dediklerinize katılıyorum ancak şu kısmı hariç:

Hocam maçlardan sonra oynanan futbol değil de hakemler konuşuluyorsa bunun sebebi holiganlık değildir. Eğer bir ülkede maçlardan sonra çoğu kişi hakem kararlarının adil olmadığını düşünüyorsa, bu, o ülkenin futbol federasyonunun bağımsız olmadığını ve o ülkede bulunan kulüplerin sportmen olmadığını gösterir.
Sizce bu durumu nasıl düzeltebiliriz?

Yeni konular

Geri
Yukarı