Samsun/Canik elektrik kesintisi

baranegun

Hectopat
Yer
Belirsiz bir yer.
Daha fazla  
Merhaba. Nevşehir sokaktayım ve dün elektrik trafosu yandı ve itfaiye falan geldi yangının dumanlarını görüyordum. Elektrik dün saat 16:00 civarları gitti. Sonrasında 18:00 gibi karşı apartmanlara elektrik geldi bize gelmedi. 186'yı arayıp binamıza elektrik gelmediğini vs. söyledim. Sokak lambaları bile yanıyordu. Bu sorun 5-6 apartmanda da varmış. Bunu söyledikten hemen sonra tüm sokağın elektriğini kestiler. Herkes mumlarla fenerlerle evlerde balkonlardaydı. Sonra saat 21:10 da elektrik geldi. Tam sevinip bilgisayara geçtim. 21:30 da elektrik tekrar gitti. Sonra 22:00 da geldi daha da gitmedi. Bu sabah saat 11:00 gibi gitti 12:00 da geldi. Hemen yazmak istedim. Daha kapanır mı? Neden sürekli kesip kesip açıyorlar?

İşi yapan kişiler dışında bilmek imkansız. Bazen geçici olarak elektrik de verebilirler. Kış mevsimi olduğu için kombilerin çalışmasına izin verecek kadar kısa süreli elektrik verip tekrar arızayı tamamen çözmeye dönebilirler. Yorum yapması zor bir durum. Sorunu çözdüklerinde kesinti yapmayı bırakırlar. Sonuçta size elektrik sağladıkça satış yapıyor o firma. Onlar da kesinti yapmayı istemezler.

Yeni konular

Geri
Yukarı