Custom ROM Samsung A10 Custom ROM sonrası açılmıyor

Geliştirici

Decipat
Makaleler
1
Herkese merhaba. Telefonuma LineageOS kuracaktım. Telefonu TWRP modunda iken başarılı bir şekilde bu rehbere göre temizledim. Bu arada silerken dahili Depolama'yı da seçtim. Bilgisayar üzerinden ROM dosyasını cihaza attım ve kurdum. Fakat şimdi telefon açılmıyor. Ne yapmam gerekli? İyi sosyaller!

@Geliştirici bulamadım hocam da zaten şuan ilgilenemeyeceğim, isyan var sokakta. Cama taş falan atıyorlar, şarjımı bitirmek istemiyorum. Özür diliyorum.

Verdiğin cevaplara göre senin sorunun bootloop hocam. TWRP ye de cihazı download moda alıp 10 saniye boyunca açma kapama ve ses kısma tuşuna basılı tutum, ekran karardığında ise hemen elinizi güç tuşundan çekmeden sadece ses açma tuşuna basılı tutun. Ses kısma tuşunu bırakın. A50 kullanırken öyle yapıyordum. Umarım sizde de işe yarar.

Hocam benim işler tamamen şansa oluyor sanırım. Şimdi ben bu LineageOS dosyasını atamıyordum öncesinde. "ADB push" yaparken %70-75 civarında iken telefon kendini yeniden başlatıyor idi. Şimdi yine hata verdirmesini sağladım ve "Internal Storage" kısmında boş bir klasör oluştu onun sayesinde LineageOS dosyasını atabildim. Sistem imajı olarak yazdırdım şu anda, LineageOS'un başlatma ekranı var böyle ufak çizgi onu bekliyorum. 5 dakika olacak hala önümde bu ekran bekleyelim bakalım.

Verdiğin cevaplara göre senin sorunun bootloop hocam. TWRP'ye de cihazı download moda alıp 10 saniye boyunca açma kapama ve ses kısma tuşuna basılı tutum, ekran karardığında ise hemen elinizi güç tuşundan çekmeden sadece ses açma tuşuna basılı tutun. Ses kısma tuşunu bırakın. A50 kullanırken öyle yapıyordum. Umarım sizde de işe yarar.

Hocam benim işler tamamen şansa oluyor sanırım. Şimdi ben bu LineageOS dosyasını atamıyordum öncesinde. "ADB push" yaparken %70-75 civarında iken telefon kendini yeniden başlatıyor idi. Şimdi yine hata verdirmesini sağladım ve "Internal Storage" kısmında boş bir klasör oluştu onun sayesinde LineageOS dosyasını atabildim. Sistem imajı olarak yazdırdım şu anda, LineageOS'un başlatma ekranı var böyle ufak çizgi onu bekliyorum. 5 dakika olacak hala önümde bu ekran bekleyelim bakalım.
Lineage stabilizasyon özürlüsü bir şey. Açılmazsa A10 için özel hazırlanmış zipli romlara bakın derim. PE+'ın illaki vardır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şuna bir bakın derim açamazsanız.

Son düzenleme:
Lineage stabilizasyon özürlüsü bir şey. Açılmazsa A10 için özel hazırlanmış zipli romlara bakın derim. PE+'ın illaki vardır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şuna bir bakın derim açamazsanız.
LineageOS mi stabil değil?🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı