Samsung A34 alınır mı?

İlk önce iPhone X almayı da düşündüm fakat kararsızım.

Hocam X alabilirsiniz Android telefonlar performans olarak belki biraz daha iyi olabilir ancak 6S bile 8 yaşında olup sapasağlam çalışırken Android'de 8 yaşında olup hayatta kalan telefon yok iPhone telefon depolaması dolmadığı sürece yavaşlamıyor yani.

İyi bir iPhone X bulursan kap derim boşuna Android'e hiç bulaşma ama bulaşırsan da Galaxy A34 veya M34 önerebilirim. Güncel telefonlar, üzmezler.
İlk olarak iPhone X ikinci elde oynanmış ve kronik sorunlu cihazlar. Ayrıca iPhone 8 ile aynı yıl çıktı ve aynı SoC’a sahipler?😀

IPhone'dan Android'e geçmek attan inip eşeğe binmek gibi bir şey. Bence bir sonraki modele yüksel.
Şaka mı bu?

Hocam X alabilirsiniz Android telefonlar performans olarak belki biraz daha iyi olabilir ancak 6S bile 8 yaşında olup sapasağlam çalışırken Android'de 8 yaşında olup hayatta kalan telefon yok iPhone telefon depolaması dolmadığı sürece yavaşlamıyor yani.
Fena saçmalamışsınız. Fanboyluk gözünüzü bürümüş. Benim neredeyse 7 yıllık giriş seviyesi telefonum huawei p10 lite bile hala çalıştığına göre bu kuramınız çürümüş oluyor.
2015 ylında Samsungun amiral gemisi telefonu Galaxy S6 idi. Youtube'da hala iphone 14 ile kamera kıyaslaması yapılıyor.

Son düzenleme:
Şaka mı bu?

Fena saçmalamışsınız. Fanboyluk gözünüzü bürümüş. Benim neredeyse 7 yıllık giriş seviyesi telefonum Huawei P10 Lite bile hala çalıştığına göre bu kuramınız çürümüş oluyor.
2015 ylında Samsung'un amiral gemisi telefonu Galaxy S6 idi. YouTube'da hala iPhone 14 ile kamera kıyaslaması yapılıyor.

Hocam hayatımda hiç iPhone telefon kullanmadım fanboyluğu en son söyleyemiz gereken kişi benimdir iOS telefonlar güncelleme ve optimizasyon desteği yüzünden Android telefonlardan her zaman ömür olarak 1 adım ilerdedir akıcılık anlamındada.

Hayır. Neden şaka olsun?
Sizler harbiden şakasınız. Bırakın iphone6 yı. Yeni alacağınız iwatchı iphone8 e bile tanıtamıyorsunuz. Yani teknik olarak şuan iphone8 ölü. Ama ben aldığım huawei watch gt3 pro saatimi 7 yıllık giriş seviyesi cihaz huawei p10 lite a tanıtabiliyorum. Yani bu durumda Android daha uzun ömürlü.
Ahanda ispatı ile konuştum. Sizler enayi gibi statü haline getirdiğiniz cihazlara ederinin kat kat üzerinde paralar verdiğiniz için kendinizi kandırıyorsunuz sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı