Samsung A34 alınır mı?

poyraz ayvacı

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci i5 3.nesil
8gb ram
Gtx 1060 3 gb ekran kartı
Merhaba Samsung A34 alınır mı? Pes PUBG gibi oyunlar oynanacak ve günlük kullanımda nasıl performans veriyor pil vb şeyler?

Merhaba Samsung A34 alınır mı? Pes PUBG gibi oyunlar oynanacak ve günlük kullanımda nasıl performans veriyor pil vb şeyler?

Onu alacağına Tecno Pova 4 al. 8 GB RAM 256 GB hafıza ve ben 6000 mAh bataryası var. Sizi epey idare eder ve fiyatı 6000 TL. Dış yapısı da bu dediğiniz telefondan çok daha güzel. Kamerasını anlatmaya bile gerek yok çok iyi telefon.

Onu alacağına Tecno Pova 4 al. 8 GB RAM 256 GB Hafıza ve ben 6000 mAh bataryası var. Sizi epey idare eder ve fiyatı 6000 TL. Dış yapısı da bu dediğiniz telefondan çok daha güzel. Kamerasını anlatmaya bile gerek yok çok iyi telefon.

Kamerası çöp. A34 ile denk kesinlikle değil. Hele video kayıt kısmında zaten cortluyor.

A34'te 120Hz 1080p super AMOLED ekran var. Pova 4'te 90Hz LCD 720p ekran var. A34 gene tokatlıyor.

Tecno'nun yazılımı berbat. Samsung'un One UI'ı Android tarafında lider.

Onu alacağına Tecno Pova 4 al. 8 GB RAM 256 GB hafıza ve ben 6000 mAh bataryası var. Sizi epey idare eder ve fiyatı 6000 TL. Dış yapısı da bu dediğiniz telefondan çok daha güzel. Kamerasını anlatmaya bile gerek yok çok iyi telefon.

Telefonu kullanamayanlar gelip oraya emoji atıyorlar. Gidip A34'e 10.000 TL verebilirsiniz.

Kamerası çöp. A34 ile denk kesinlikle değil. Hele video kayıt kısmında zaten cortluyor.

A34'te 120Hz 1080p super AMOLED ekran var. Pova 4'te 90Hz LCD 720p ekran var. A34 gene tokatlıyor.

Tecno'nun yazılımı berbat. Samsung'un One UI'ı Android tarafında lider.

Bende de var ve kamerası gayet iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Eskiden kullanmıştım. 1 yıllık kullanım sonucunda mikrofonu çalışmamaya başladı, aramalarda veyahut ses kaydedicisinde ses karşıya gitmiyordu. Sorun benden de kaynaklı değildi, suyla hiçbir temas olmadı. Tozlu bir ortamda kalmadı cihaz hiç.

2 kere garantiye yolladım, sorunu açıkça belirtmeme rağmen servis sürekli "Sorun tespit edilemedi" tutanağıyla cihazı tarafıma geri yolladı. En sonunda THH'ye başvurdum. 6 ay sonra para iadesi kararı verildi. Paramı geri aldım.

Tabii bu kişisel deneyimimi sunmam, sizin de aynı problemi yaşayacağınız anlamına gelmiyor. Batarya olarak iyi bir cihaz, oyun performansında da üzmüyor. Alınır.

Telefonu kullanamayanlar gelip oraya emoji atıyorlar. Kusura bakmayın ama enayi iseniz gidip A34e 10.000 TL verebilirsiniz.

Telefonu kaç kez kullandın da konuşuyorsun ki. Bende de var ve kamerası gayet iyi. Bir tarafınızdan atma bilgilerle konuşmayın rica ediyorum.

Yazılım.
Kalite
Daha üst donanım.
Daha iyi parçalar
Uzun kullanım ve yenilik gruptan ayrıldı.

Geri
Yukarı