Samsung A34 alınır mı?

Yazılım.
Kalite
Daha üst donanım.
Daha iyi parçalar
Uzun kullanım ve yenilik gruptan ayrıldı.
Yazılımı iyi sürekli güncelleme alıyor.
Kaliteli telefon kullanmadığını bu kadar belli etme.
Donanımı gayet iyi yarı yolda bırakmaz A34 gibi.
Kasası plastik diye parçaların hepsi kötü olmaz boş konuşmayın.
3 senedir kullanıyorum yeni alacak olsam yine bunu alırım.

Telefonu kullanamayanlar gelip oraya emoji atıyorlar. Gidip A34'e 10.000 TL verebilirsiniz.

Telefonu kaç kez kullandın da konuşuyorsun ki. Bende de var ve kamerası gayet iyi. Bir tarafınızdan atma bilgilerle konuşmayın rica ediyorum.

Tecno'nun 3 telefonunu kullandım. 3 ay sonra garantiye yolladım, garantideki arkadaşların ağızlarının payını verip para iadesi aldım. Reeder bile Tecno'dan daha iyidir.
Boş yaptınız.

Siz memnun kalmış olabilirsiniz. Herkesin bir telefondan beklediği şeyler farklıdır. Kimisinin önceliği kameradır, kimisinin bataryadır bunu karşıdaki kişi belirtmeden bilemezsiniz. Android tarafında Samsung'un üstüne bir marka görmüyorum maalesef.

Git al birader. Plastik kasaya 6000 vereni bulmuşlar yolarlar tabii.
Kaliteli telefon kullanmadığını belli etme diyen arkadaşın Tecno kullanması trajikomik.
Ayrıca, 6000TL de 2.el olarak S10E-S10 modelleri mevcut. Senin Tecno'yu dürüm yapıp yer o canavarlar.

Tecno'nun 3 telefonunu kullandım. 3 ay sonra garantiye yolladım, garantideki arkadaşların ağızlarının payını verip para iadesi aldım. Reeder bile Tecno'dan daha iyidir.
Boş yaptınız.

Telefon kullanmayı bilmiyorsanız bunu size ben öğretemem kusura bakmayın. 3 ayda çöp ettiğiniz telefonu ben 3 senedir kullanıyorum hala yeni gibi. Boş yapan sizsiniz.

Yalanın ortaya çıktı. Telefon piyasaya çıkalı 2 sene olmadı, nasıl 3 senedir kullanıyorsun?

A52'den geçtim kamerası çok iyi değil beklentinizi yüksek tutmayın ama idare eder. İşlemcisi iyi, pil açısından da bir sorunu yok. Kısacası alınır.

Siz memnun kalmış olabilirsiniz. Herkesin bir telefondan beklediği şeyler farklıdır. kimisinin önceliği kameradır, kimisinin bataryadır bunu karşıdaki kişi belirtmeden bilemezsiniz. Android tarafında Samsung'un üstüne bir marka görmüyorum maalesef.

O sizin görüşünüz. Ben Tecno'ya Samsung'tan daha iyi demedim zaten. Tecno Pova 4, Samsung A34'ten daha iyi dedim.

Telefon kullanmayı bilmiyorsanız bunu size ben öğretemem kusura bakmayın. 3 ayda çöp ettiğiniz telefonu ben 3 senedir kullanıyorum hala yeni gibi. Boş yapan sizsiniz.

Dostum ben 2.5 senedir C25s kullanıyorum. Ondan evvel de senin o çok övdüğün Tecno'yu, ondan evvel de 5S kullanıyordum. Merak etme senin kötü dediğin telefonları ben elimde büyüttüm. AnTuTu puanlarını epey.com a ben atıyordum.
Bütçenin telefonu olmayan arkadaşınla beraber 6000TL telefon tavsiyelerine gidip oradaki arkadaşlara sun. Sana gülüp bırakırlar.

Telefonu kullanamayanlar gelip oraya emoji atıyorlar. Kusura bakmayın ama enayi iseniz gidip A34e 10.000 TL verebilirsiniz.

Telefonu kaç kez kullandın da konuşuyorsun ki. Bende de var ve kamerası gayet iyi. Bir tarafınızdan atma bilgilerle konuşmayın rica ediyorum

Ekran olarak arada devasa fark var, 720p kalitesi artık YT da HD bile sayılmıyor, siyahları gri görmek istiyorsan mis gibi LCD ekran var, A34 120Hz'e sahipken pova da 90Hz var, A34 390PPI ekran yoğunluğuna sahipken pova 4'te sadece 257PPI, A34 25W hızlı şarj desteklerken pova 4'te 18W, pova 4'te OIS dahi yok, A34 4K 30FPS video kaydı alabilirken pova 4 2K 30FPS alabiliyor, bir tarafta dimensity 1080 varken diğer tarafta Helio G99 var ki aralarında ciddi bir güç farkı var, A34 IPX7 seviyesinde suya dayanıklı iken pova 4'te yok bile üstelik bir tarafta One UI gibi bir arayüz var

Yeni konular

Geri
Yukarı