Samsung A34 alınır mı?

Bütçe
10000

pyroshd

Femtopat
Daha fazla  
A34 almayı düşünyorum tel çok kullanmıyorum. En fazla kafa topu oynarım. Bir de Instagram kamera. Video çekmem foto da az.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilgi
A34 almayı düşünyorum tel çok kullanmıyorum. En fazla kafa topu oynarım. Bir de Instagram kamera. Video çekmem fotoğraf da az.

Alınır. S20FE diyenleri sakın dinleme. 2 saat ekran süresi veriyor şaka gibi. Ve yine de şu telefonu öneriyorlar. Neymiş efendim güçlüymüş. E ben bu gücü kullanamadıktan sonra ne fayda eder ki? Ben Realme C25s kullanıyorum. Bana biri bedava S20FE verse yine kullanmam. Benim Realme 20 saatin üzerinde ekran süresi veriyor bana. 3 gün şarj etmeden idare edebiliyorum. Yanımda iki tane powerbank gezdirmek bana göre değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır. S20FE diyenleri sakın dinleme. 2 saat ekran süresi veriyor şaka gibi. Ve yine de şu telefonu öneriyorlar. Neymiş efendim güçlüymüş. E ben bu gücü kullanamadıktan sonra ne fayda eder ki? Ben Realme C25s kullanıyorum. Bana biri bedava S20FE verse yine kullanmam. Benim Realme 20 saatin üzerinde ekran süresi veriyor bana. 3 gün şarj etmeden idare edebiliyorum. Yanımda iki tane powerbank gezdirmek bana göre değil.

Katılıyorum bataryası düşük ama ona bakarsak Apple de öylea?

Katılıyorum bataryası düşük ama ona bakarsak Apple de öylea?

Hocam fark etmez markası. 2 saat çok çok az. Riske değmez. Şarjı iyi giden Iphone'lar da var. şarjı yeterli geliyoer ise s20fe al. 2 saat gittiğine dair konular ve normal olduğunu söyleyen mesajlar var bu forumda.

Yeni konular

Geri
Yukarı