Samsung dışında kalemli telefon niye yok?

ultimix

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
esnaf
Merhaba. İşim gereği sürekli not almak zorundayım, bu nedenle kalemli bir telefon almayı düşünüyorum fakat Samsung dışında alternatif yok. Samsung'un modelleri de çok pahalı. Merak ettim, Xiaomi ve diğer Çinli firmalarda dahil neden kalemli bir model çıkartmıyorlar? Telif hakları vb. gibi nedenlerden mi? Xiaomi'nin Note modelleri var ama niye Note onu anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bir model olsa bile herkese hitap eden bir şey değil kalemli telefonlar, iş için ben olsam blackberry alırım klavyeden dolayı (note 5 veya note fe'yi uygun fiyata temin edebilirsiniz ve kim ne derse desin her ikisi de iyi cihazlar)

Telif haklarıyla alakasi yok. Samsung Note serisini uzun yıllardır yapiyor ve Note serisi cihazlar her daim yila damgasini vurdu. Kalemli telefonların Note modelinin yerini almasi pek mümkün gözükmüyor. LG Stylus modelleri vardi kalem destekli onlarda Note serisi ile kiyaslanacak cihazlar değildi. Geçenlerde uygun fiyatli Note modeli gelecek diye haber okudum ne kadar gerçekçi bilemedim. Uygun fiyatli dediği de 5-6 bin TL olur orası da ayri bir konu.

Telif haklarıyla alakasi yok. Samsung Note serisini uzun yıllardır yapiyor ve Note serisi cihazlar her daim yila damgasini vurdu. Kalemli telefonların Note modelinin yerini almasi pek mümkün gözükmüyor. LG Stylus modelleri vardi kalem destekli onlarda Note serisi ile kiyaslanacak cihazlar değildi. Geçenlerde uygun fiyatli Note modeli gelecek diye haber okudum ne kadar gerçekçi bilemedim. Uygun fiyatli dediği de 5-6 bin TL olur orası da ayri bir konu.
Her daim mi ? O bence note 8 ile bitti bir daha note serisinde inavasyon namına bir şey göremedik kullanıcı dostu olan (BENCE)

@SaviorAngel™ Note 5 modelinden itibaren artık S serisi ile Note serisi arasinda ciddi bir fark kalmadi. Note 5 modelinden önceki Note serileri her zaman S serilerinden daha iyiydi.

Segmentte bu cihazın özellikleri sunan cihaz olmadığını için her daim yeri ayri önemli bir model oldu.

Umarım Samsung artik eskisi gibi ayni yilda çıkan Note serilerini S serisinden daha iyi özellikleriyle piyasaya sürer, Samsung böyle bir şey yapar mi pek sanmıyorum keşke yapsa.

@SaviorAngel™ Note 5 modelinden itibaren artık S serisi ile Note serisi arasinda ciddi bir fark kalmadi. Note 5 modelinden önceki Note serileri her zaman S serilerinden daha iyiydi.

Segmentte bu cihazın özellikleri sunan cihaz olmadığını için her daim yeri ayri önemli bir model oldu.

Umarım Samsung artik eskisi gibi ayni yilda çıkan Note serilerini S serisinden daha iyi özellikleriyle piyasaya sürer, Samsung böyle bir şey yapar mi pek sanmıyorum keşke yapsa.
Hayat keşkeler ile dolu .

bizde lg stylus 2 vardı kalemi berbat ve kalem bile değil bi çubuğun ucuna yumuşak bişey yerleştirmişler dokunmayı algılaması için
samsungtaki gibi değil

Yeni konular

Geri
Yukarı