Çözüldü Samsung EVO 850 Performans Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

JaroxJamaica

Megapat
Makaleler
12
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi forumlar arkadaşlar. Geçenlerde sipariş geçtiğim Samsung EVO 850 bugün elime geçti. Bios'u Raid yaptıktan sonra temiz kurulum yaptım. Fakat performans konusunda beni pek mutlu etmedi arkadaşlar. İçerisinden çıkan CD'yi PC'ye okutamıyorum. Demek istediğim bu SSD'nin performansını arttırmak için gerekli olan yazılımı nasıl teğmin edebilirim? Samsung'un sitesinden arattığım zaman Samsung EVO 840'ın sürücüsü çıkıyor. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz? @SypeR

Hocam her test yaptığımda farklı bir sonuç elde ediyorum. SypeR'in Samsung EVO 840 ile aldığı sonucun çok daha iyisini aldım hocam.
Samsung SSD 840 Evo | Tanıtım - SypeR | Technopat Sosyal
Ali hocamın mesaj atmasını bekliyorum. Bu değerler normal değil derse servise göndereceğim. Kullandığım bellekler 1333 Mhz 16 gb.

@SypeR hocam bir baksa aslında. İçim rahat edecek. :)

Buda yaptığım son test.
12.png

Durum bu. Ölçerken disk kullanımına bak, yüzde sıfırdayken ölçüyorum ben. Biraz kullanım olduğunda 3000'lerde çıkıyor rakam. Kullanım olmadığında en düşük 4700 felan çıkıyor.
Adsız1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanım sıfırdayken ölçüyorum hocam. Sizin bellekler kaç MHz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Fx 8150 kullanıyorum. Sizin işlemciniz nedir? Ya kafamda bazı soru işaretleri var. SypeR'de Samsung EVO 840 kullanıyor ve benim aldığım skorun yarısını alıyor. Onun işlemcisi de AMD Fx 8350. Sizin işlemciyi merak ettim.

İşlemcinin veriye erişme olayı var hocam. Zaten Anandtech'de kıyaslamalara baktığımızda İ5 4460, Fx 8150'yi 2.5'e katlıyor. :) İçim biraz rahatladı. İşlemcinizin İ7 4790 olması beni çok mutlu etti. :D Ali hocamda bir baksa içim iyice rahatlayacak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı