Samsung Galaxy J7 telefona sistem nasıl atılır?

Adem5561

Femtopat
Daha fazla  
Benim Samsung Galaxy J7 telefonum var ben ona Android 13 ROM attım sonra sıkıldım ve orijinal sistemini attım sonra açılış animasyonunda kaldı çözümünü biliyorum ama ben telefonun açılış resmini S9 Plus yapmıştım. O yüzden TWRP'den wipeden avenced wipeden her şeyi sildim gider diye, gitmedi. Hala öyle ama telefondan açılmış animasyonu gelmiyor. Telefonu bilgisayara takıyorum sistemi yeniden atıyorum atılmıyor Odin'de satup Connection'da kalıyor nasıl çözebilirim?

Benim Samsung Galaxy J7 telefonum var ben ona Android 13 ROM attım sonra sıkıldım ve orijinal sistemini attım sonra açılış animasyonunda kaldı çözümünü biliyorum ama ben telefonun açılış resmini S9 Plus yapmıştım. O yüzden TWRP'den wipeden avenced wipeden her şeyi sildim gider diye, gitmedi. Hala öyle ama telefondan açılmış animasyonu gelmiyor. Telefonu bilgisayara takıyorum sistemi yeniden atıyorum atılmıyor Odin'de satup Connection'da kalıyor nasıl çözebilirim?

Odin sürümü eski olabilir. 3.13 kullan.

Yazı geldikten sonra kendisini aslında download moduna alıyor siyah ekran ama o yüzden hiçbir şey gözükmüyor ve Odin de algılıyor.

Stock ROM'da csc adlı dosyanın içinde. Sonu .Pıt ile biten dosya olacak. Onu bir yere çıkar. Odin'de pit kismina o dosyayı koy. Sonra Odin'den NAND erase ve re-Partition açık olsun. O şekil kurmayı dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı