Samsung Galaxy S21 FE alınır mı?

Bütçe
10-12k

Arkadaş önermeyin demiş ama Poco cihazlar F/P oluyor.

Dimensity 8300 ile Exynos 2100'ü sollar geçer.
İşlemci dışında cihazın alınabilir bir yanı yok. Kamera çöp arayüz çöp. S21 FE hem kamera olarak hem de işlemci olarak daha dengeli bir cihaz olduğu için daha mantıklı. Telefonu sadece ağır oyunlar oynayamak için kullanacaklar için söylemiyorum tabii.

İşlemci dışında cihazın alınabilir bir yanı yok. Kamera çöp arayüz çöp. S21 FE hem kamera olarak hem de işlemci olarak daha dengeli bir cihaz olduğu için daha mantıklı. Telefonu sadece ağır oyunlar oynayamak için kullanacaklar için söylemiyorum tabii.
Arayüz için Custom ROM atar kurtulur. Kamera için bir şey diyemem.

Arayüz için Custom ROM atar kurtulur. Kamera için bir şey diyemem.
Şahsen ben 18.000₺ verip sıfır aldığım bir cihazı rom atarak kullanmak ve rom attığım için garantisini bitirmek istemezdim. Gündelik kullanım için Samsung çok daha premium cihazlar üretiyor. Poco gibi markalar kaba cihazlar üretip cihaza işlemci dışında hiç bir şey koymayarak mobil oyun tayfaya cihaz hazırlamış oluyor.

İkinci el Mi 10T Pro, S20 FE, S21 FE ve Realme GT2 tercih edilebilir, sıfır ararsan A34 bulursun.

Poco dediğin cihazlar da yine Xiaomi ailesine ait, Turbo model kodu bulunduran veya K serisi cihazları Poco markası altında satıyorlar genelde.

"Oyun oynayınca ısınıyor, performansı düşüyor" tarzı şikayetlerin olmayacaksa ve Poco düşünmüyorsan alınabilir. Ancak dikkat et 2. elde batarya verimliliği daha da düşük olabilir ki Exynos versiyonun bir tık daha az ekran süresi vermesi muhtemel. Şarj hızı da düşük olduğu için o konuda da hızlı şarj beklentin olmasın.

Başka öneriye açıksan 2. elde temiz Realme GT2 de bakabilirsin. Sıfır olarak A34 veya V25 tercih edilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı