Elektronik Samsung Galaxy S23 FE 128 GB Hepsiburada'da 20.699,00 TL

FE değil de normal S23 güzel fiyatlara düşse almayı düşünüyorum ama son zamanlarda gördüğü en dip fiyat 26.500 o da sanki biraz fazla gibi geliyor.
rakibi olan iphone 14 43k. tr şartlarında fiyatı uygun diyebiliriz. eskiden yaklaşık 3 asgari ücrete sattıkları telefonu şimdi 1.7 asgari ücrete satıyorlar.(yerel fiyatlandırma+ düşük kura sabitleme ile) umalım ki samsung da fiyat güncellemesi yapmasın.

Rakibi olan iPhone 14 43K. TR şartlarında fiyatı uygun diyebiliriz. Eskiden yaklaşık 3 asgari ücrete sattıkları telefonu şimdi 1.7 asgari ücrete satıyorlar.(yerel fiyatlandırma+ düşük kura sabitleme ile) umalım ki Samsung da fiyat güncellemesi yapmasın.

Samsung her zaman TR için özel fiyatlandırma yapmıyor mu?

rakibi olan iphone 14 43k. tr şartlarında fiyatı uygun diyebiliriz. eskiden yaklaşık 3 asgari ücrete sattıkları telefonu şimdi 1.7 asgari ücrete satıyorlar.(yerel fiyatlandırma+ düşük kura sabitleme ile) umalım ki samsung da fiyat güncellemesi yapmasın.
Rakibi 14 değil de 13 diyebiliriz.

FE değil de normal S23 güzel fiyatlara düşse almayı düşünüyorum ama son zamanlarda gördüğü en dip fiyat 26.500 o da sanki biraz fazla gibi geliyor.
Aynen ben de böyle düşünüyorum. O yüzden S23FE almıştım şimdi X6 Pro aldım. Sorunsuz teslim edilirse S23FE'yi iptal edeceğim. S23 Şöyle bi 23 24 000 olsa acayip iyi olur ama o fiyatlara düşmez.

Bu telefon iphone 13'ü ikiyle çarpar dörde böler.

Son düzenleme:
Hocam s23 en güncel model olan iPhone 15 rakibi olması lazım diye biliyorum zaten aynı yıl çıkan modeller birbirlerinin rakibi olarak çıkıyor. Tek fark s23 fe s22 yongası kullandığı için kamera açısında 15 e yakın olsa bile performans olarak 14 rakibi denilebilir.

Geri
Yukarı