Diğer Samsung Galaxy S23 Ultra vs iPhone 14 Pro Max

Bütçe
80000
Hangi telefonu almayalım? Hangisi daha iyi? Genellikle fotoğraf çekmeyi seviyorum arada falan oyun oynamayı ama telefonu genellikle fotoğraf sosyal medya video çekme amaçlı kullanacağım hangisini almayalım?

Kendine şu soruyu sor: Benim için düzgün bir 120Hz mı? Yoksa sosyal medyada video kalitesi mi daha önemli? Cevabın 120Hz ise S23 Ultra; sosyal medya video ise 14 Pro Max al.

Hangi telefonu almayalım? Hangisi daha iyi? Genellikle fotoğraf çekmeyi seviyorum arada falan oyun oynamayı ama telefonu genellikle fotoğraf sosyal medya video çekme amaçlı kullanacağım hangisini almayalım?
Senin tercihine kalmış. Ben olsam iPhone 14 Pro/Pro Max alırdım. Ekosistem vs. amaçlı.

Kameralar arasında fark var mı YT'den bakınca bazı durumlarda S23'u. Daha iyi gibi kararsız kaldım.

Renk doğruluğu, portre, RAW çekimde 14 Pro Max; gece çekimi, Ultra geniş açı, Zoom, macro, HDR gibi unsurlarda S23 Ultra daha iyi. Fotoğrafta genel olarak S23 Ultra, videoda 14 Pro Max daha iyi.

Her ikisini de kullanıyorum ama Android özgürlüğü bam başka. Fotoğraf ve video çekimi olarak 14 PM'yi daha başarılı buluyorum.

Tamamen zevk meselesi çünkü iki cihazda neredeyse birbirinin aynısı, tek fark işletim sistemi. Ben olsam iPhone 14 Pro Max alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı