Diğer Samsung Galaxy S23 Ultra vs iPhone 14 Pro Max

Bütçe
80000
Daha almadım 15 serisinin çıkmasını bekliyorum kafamdaki fiyat arasında olmazsa 14 Pro Max alırım.

Shiftdelete Pro modelleri için 1199-1299 dolar arasında çıkış yapacağını söylemiş. Bende sizin gibi kaldım arada. 15 serisini bekleyeceğim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230824_000325_Chrome.jpg
    Screenshot_20230824_000325_Chrome.jpg
    108,6 KB · Görüntüleme: 16
Bugün mağazaya gidip daha detaylı 14 Pro Max inceleyecektim. Oradaki çalışan S23 Ultra önerdi, kafamı karıştırdı vallahi.

Şimdi Apple hep değer kazanıyor adamlar hep zam yapıyor malum durumda ortada S23 Ultra cidden çok iyi karşılaştırmaları falanda var bazı şeylerde önde hangisi içinde sinerse onu al 15 çıktığında tabii 15'in fiyatı güzel olursa tercih edilir.

Şimdi Apple hep değer kazanıyor adamlar hep zam yapıyor malum durumda ortada S23 Ultra cidden çok iyi karşılaştırmaları falanda var bazı şeylerde önde hangisi içinde sinerse onu al 15 çıktığında tabii 15'in fiyatı güzel olursa tercih edilir.

Aradaki fiyat farkı gerçekten çok fazla. O farka değecek çok fazla bir özelliği yok. 15 serisi çıktığı zaman fiyatı pahalı olursa, 14 de indirim olursa tercihim 14 olur büyük ihtimal. Olmazsa da S23 Ultra.

Her cihazdan emin olun memnun kalırsınız.

Evet hocam. 2 cihazı da yakından inceledim, ikisi de gerçekten harika cihaz. Hangisini alırsam alayım keşke diğerini alsaydım dedirtmeyecek telefonlar.

@xlooterZ hocam sızıntılar da 15 serisi 72.200 TL'den satışa sunulacağı söyleniyor. Ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı