Samsung Galaxy S23 Ultra vs iPhone 15

öncelikle mesaj yazan herkese teşekkür ederim çok fazla kişi iPhone 15 al demiş ama aklımda bir soru işareti kaldı iPhone nin pil ömrü nasıl olur yani kaç yıl dayanır iPhone ların pili

Yani çok Fazla kişi iPhone al diyor o yüzden iPhone 15 bakıyorum ama işte aklımdaki problem pil ömrü yani 2 yıl 3 yıl sonra ne olur bataryası

O Apple al diyenler yan sanayi şarj başlığı kullanınca cihazın anakartının kısa devre yaptığını da biliyorlar mı?

Hocam bence burada hangisi iyiden ziyade hangisi işinize yarar onlara bakmak lazım. Birkaç siteden özellik farklarına bakabilirsiniz. (YouTube'da IP15 ve S23u karşılaştırması yoktu kamera olarak ondan atamadım bir de DxOMark'ı beğenmeyen kişiler gördüm forumda ama yine de atim dedim)

Mükemmel bir cihaz ilk çıktığında 26k ya almıştım kamerasıyla performansıyla mükemmel bir cihaz 14 Pro'dan iyi bir kamera ve işlemciye sahip ki birçok canli karşılaştırma yaptım arkadaşımın cihazıyla. Oyunlar da mükemmel ekran kalitesi zaten ayrı.

S23 Plus'ı Şubat 2023'te 26100 TL'ye almıştım.
S23 Plus her yönüyle başarılı.
Samsung iki konuda çok beceriksiz;
-AMOLED yanığı
-Exynos çipiyle telefon üretmek.

Hocam bence burada hangisi iyiden ziyade hangisi işinize yarar onlara bakmak lazım. Birkaç siteden özellik farklarına bakabilirsiniz. (YouTube'da IP15 ve S23u karşılaştırması yoktu kamera olarak ondan atamadım bir de DxOMark'ı beğenmeyen kişiler gördüm forumda ama yine de atim dedim)

Yani bende baktım bu testlere ama biri iPhone diğeri Samsung işletim sistemleri farklı apple ram ve cpu düşük gibi duruyor ama performans olarak Samsungdan daha iyi olduğunu söylüyorlar. Samsungun kamerası daha iyi zaten o konuda Samsung çok başarılı

S23 Plus'ı şubat 2023'te 26100 TL'ye almıştım.
S23 Plus her yönüyle başarılı.
Samsung iki konuda çok beceriksiz;
-AMOLED yanığı.
-Exynos çipiyle telefon üretmek.

AMOLED yanığı olarak dinamik AMOLED'le o sorunu bayağı çözdüler diye biliyorum. S10 öncesi cihazlar da çok fazla yaşanıyordu.

AMOLED yanığı olarak dinamik AMOLED'le o sorunu bayağı çözdüler diye biliyorum. S10 öncesi cihazlar da çok fazla yaşanıyordu.

Hayır tamamen çözmediler.
Ben bu konuda güvenmiyorum Samsung firmasına.
Evet kamerası, OIS desteği ve Snapdragon 8 Gen 2 telefonu bambaşka yapıyor ama bu konuda ilerleme yok.
Bu yüzden karanlık modla yola devam.

Geri
Yukarı