Samsung Galaxy S23 Ultra vs iPhone 15

Merhaba. Ben Samsung Galaxy S21 FE kullanıyorum telefonumu yenileyeceğim. Elimde hem iPad 10.nesil var hem de Samsung kulaklık ve saat var. S23 Ultra'nın 512 GB 12 GB RAM versiyonu ile iPhone 15'in 128 GB modeli arasında kaldım. iPhone daha uzun ömürlü olur diye düşünüyorum ama Samsung da güzel cihaz. Fiyatları zaten aynı. Sizce hangisini almalıyım?

O fiyata 60Hz telefon alınmaz. En azından 90Hz falan olsaydı A16 Bionic daha güçlü olduğundan iPhone diyebilirdim ama kesinlikle S23 Ultra.

Merhaba. Ben Samsung Galaxy S21 FE kullanıyorum telefonumu yenileyeceğim. Elimde hem iPad 10.nesil var hem de Samsung kulaklık ve saat var. S23 Ultra'nın 512 GB 12 GB RAM versiyonu ile iPhone 15'in 128 GB modeli arasında kaldım. iPhone daha uzun ömürlü olur diye düşünüyorum ama Samsung da güzel cihaz. Fiyatları zaten aynı. Sizce hangisini almalıyım?

S23 Ultra öneririm.

İphone 15 pro max olmadığı sürece S23 Ultra. Saat ve kulaklık ile uyum+120 Hz akıcı ekran+daha iyi görüntü kalitesi+4K çözünürlük desteği+daha kaliteli kamera (8K'ya kadar video İphone'da 4K)+neredeyse eşit güçte parçalar. (Daha ucuz olmasına rağmen S23)

Yeni konular

Geri
Yukarı