Samsung Galaxy S23FE işlemci versiyonu önerisi

Mustafaaydemir

Centipat
Daha fazla  
S21FE arasında kalmışken arkadaşlar sağ olsun S23FE'i önerdi, benim de aklıma yattı. Almak istiyorum ama Snapdragon'lu olanı mı Exynos olanı mı alsam bilemedim. Oyun oynayan biriyim.

Snapdragon 8 gen 1 zaten Samsung tesislerinde üretilen ve Exynos 2200'ün neredeyse aynısı işlemci, bildiğim kadarı ile ana performans çekirdeği 200MHz kadar hız aşırtılmış ve farklı bir GPU kullanıyor haricinde kalan 7 çekirdeği bile bire bir aynı. Exynos'a karşı olan ön yargılarınız ne ise özellikle Snapdragon 888 ve 8 gen 1 işlemciler için de devam edebilir.

S21FE arasında kalmışken arkadaşlar sağ olsun S23FE'i önerdi, benim de aklıma yattı. Almak istiyorum ama Snapdragon'lu olanı mı Exynos olanı mı alsam bilemedim. Oyun oynayan biriyim.
Yurt dışından mı alacaksınız? Türkiye'de sadece Exynos versiyonu satılıyor.

Yurt dışından mı alacaksınız? Türkiye'de sadece Exynos versiyonu satılıyor.

Bunu bilmiyordum yurt içi alacağım.

Snapdragon 8 gen 1 zaten Samsung tesislerinde üretilen ve Exynos 2200'ün neredeyse aynısı işlemci, bildiğim kadarı ile ana performans çekirdeği 200MHz kadar hız aşırtılmış ve farklı bir GPU kullanıyor haricinde kalan 7 çekirdeği bile bire bir aynı. Exynos'a karşı olan ön yargılarınız ne ise özellikle Snapdragon 888 ve 8 gen 1 işlemciler için de devam edebilir.

Bilgim yok benim sadece sordum ama teşekkür ederim bilgi için.

Bunu bilmiyordum yurt içi alacağım.

Bilgim yok benim sadece sordum ama teşekkür ederim bilgi için.
Exynos eskisi gibi sorunlu değil. Samsung sorunu çözdü artık daha stabil ve verimli çalışıyor. Bir sorun çıkmaz rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı