Samsung Galaxy S3 mü Sony Xperia S mi ?

iPhone düşünme. iPhone'un avantajı iOS işletim sistemi, o da tercih meselesi aslında. 4S alacaksan 3,5 inç ekran küçük kalıyor, 5 almayı düşünme zaten; Hepsiburada.com'da ön sipariş fiyatı 3.299 TL. Üretim maliyeti 207 dolar olan telefona 3.299 TL verip de enayilik yapmaya gerek yok. Senin yerinde olsam Samsung Galaxy S3 veya HTC One X'i düşünürdüm.

Bir de şunu da ekleyeyim: iPhone da alsan, Galaxy S3 de alsan HTC One X de alsan telefonu tam anlamıyla kullanmayacaksan hiçbirine o kadar para verilmez.

Birde Recep Abi Facebook sayfasında iPhone 5 fiyasko oldu diye bir durum paylaşmıştı. iPhone 4S'den pek farkı olmadığı için mi böyle yazdın Recep Abi ?

iPhone 5, var olan telefonlardan iyi değil. Galaxy S III ile karşılaştırdığımızda tam bir fiyasko. Panaroma fotoğraf çekmeyi yeni bir şeymiş gibi gösteriyorlar. 5 yıllık özellik...

HTC One X ve S III'ün dokunmatiği eşit gibi mehmet.

Samsung i9300 Galaxy S III ( 1.4 Quad - Core İşlemci 16 GB ) - Telefon - Hepsiburada.com
Samsung i9300 Galaxy S III ( 1.4 Quad - Core İşlemci 16 GB ) - Telefon - Hepsiburada.com

Arkadaşlar bu ikisinin ne farkı var ? Birinde %8 diğerinde %11 indirim yapılmış. Hangi salak %8 indirim olanı alır ki eğer fark yoksa ?
Birde Recep Abi Facebook sayfasında iPhone 5 fiyasko oldu diye bir durum paylaşmıştı. iPhone 4S'den pek farkı olmadığı için mi böyle yazdın Recep Abi ?

Ucuz olanı paralel ithalat, o yüzden fiyatı farklı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı