Samsung Galaxy S4 bu saatten sonra alınır mı?

Samsung her dakika telefon çıkarıyor neredeyse. En iyi olduğunu düşündüğümüz telefonları bile 5-6 ay sonra tarihe karışıyor. S4 alınmaz bence bu zamandan sonra. Onun yerine LG G2 düşünebilirsin.

Dostum sakın S4'e bulaşma.Samsung'un Touchwiz arayüzü bir süre sonra şişer ve yavaşlar.O fiyata gider Lumia 830,LG G2 gibi güzel telefonlar alabilirsin.Ayrıca Samsung'un güncelleme konusunda ne kadar başarısız olduğunu hep birlikte gördük.(Galaxy S3 gibi bir telefona KitKat vermedi.)

HTC One M7'de alabilirsin.
Güncelliğini s4'e ve G2'ye nazaran (G2, M7'den 6 ay sonra çıkmış olmasına rağmen) daha uzun süre sürdüreceğine inanıyorum.
G2 bu saaten sonra güncelleme alsa bile stabil olmayacağına inanıyorum.(bkz: G2'nin kitkat güncellemesi)
Tabi bir gerçek daha var "Fiyat", tabi bunun çözümü de ikinci el.

HTC One M7'de alabilirsin.
Güncelliğini s4'e ve G2'ye nazaran (G2, M7'den 6 ay sonra çıkmış olmasına rağmen) daha uzun süre sürdüreceğine inanıyorum.
G2 bu saaten sonra güncelleme alsa bile stabil olmayacağına inanıyorum.(bkz: G2'nin kitkat güncellemesi)
Tabi bir gerçek daha var "Fiyat", tabi bunun çözümü de ikinci el.
Bence yanılıyorsun G2 malzeme kalitesi hariç daha iyi M7 den ve baya bir daha iyi kitkat güncellemesi konusunda haklı olabilirsin ama çok fark yaratmadı doğrusu ben G2 kullanıyorum ve öneririm android 5 le sorunların giderilceğini düşünüyorum olmayan sorunların :D ama android 5 alacaksa android 5.1 ve sonrasını alması gerektiğini düşünüyorum ve bunu tüm cihazlar için söylüyorum çünkü android 5 kökten değişti ve hataları olabiliyor.

Yazarken biraz destekli yazın bari. G2'nin kitkat ile ne sıkıntısı varmış ki? Benim cihaz ilk günkü halinden bile stabil çalışıyor. Android 5.0 yerine 5.0.1 ile geçiş yapabilir lollipop'a ayrıca ve yine bu yazılımı kaldıracak donanıma sahip.

Konuyu açan arkadaş, sakın S4 alma! LG G2, HTC One E8, zenfone 5 ya da Nexus 5 alabilirsin.

Yazarken biraz destekli yazın bari. G2'nin kitkat ile ne sıkıntısı varmış ki? Benim cihaz ilk günkü halinden bile stabil çalışıyor. Android 5.0 yerine 5.0.1 ile geçiş yapabilir lollipop'a ayrıca ve yine bu yazılımı kaldıracak donanıma sahip.

Konuyu açan arkadaş, sakın S4 alma! LG G2, HTC One E8, zenfone 5 ya da Nexus 5 alabilirsin.
Bendede sorun olmadı ama 4.4.2 ye yükseltmek bana ne + ne de - getirdi normal bir cihaz ama başkalarına göre telefon daha da beter olmuş ben bundan yazdım yoksa bende G2 kullanıyorum ve fiyatını sonuna kadar hakediyor ve hiç pişman değilim parasınıda kendim biriktirdiğim halde.Android 5 alacak donanıma elbette sahip hatta 8 i bile alacak donanıma sahip şuanki telefonlarla kapışıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı