Samsung Galaxy S9+ alınır mı?

LBJ007

Hectopat
Arkadaşlar benim Samsung'lara karşı her zaman bir önyargım olduğu için hep tedbirli yaklaştım. Ama gel gör ki bu telefon şu an için amiral gemilerinde en iyisi. Gerek kamera gerek performans. Uzun süre götürebilecek bir telefona da benziyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Yoksa klasik Samsung'lar gibi 1 yıl sonra arayüz bunda da donmaya başlar mı?

Samsung'un Galaxy S6'dan itibaren, ki bu 2015 yılına tekabül eder, böyle bir problemi yok. 3 yıllık telefonum hala yağ gibi çalışıyor. İçini tıka basa uygulama ve fotoğrafla doldurduğum için elbet çok ufak bir yavaşlık var fakat o eski Galaxy S3'ler, S4'ler ile alakası yok. Ki eminim, uygulamalarımın bir kısmını silsem yine hızlanacak. Bana sıkıntı yaratacak kadar yavaş olmadığı için, ki hala hızlı, ben böyle kullanmayı tercih ediyorum.

Samsung'un Galaxy S6'dan itibaren, ki bu 2015 yılına tekabül eder, böyle bir problemi yok. 3 yıllık telefonum hala yağ gibi çalışıyor. İçini tıka basa uygulama ve fotoğrafla doldurduğum için elbet çok ufak bir yavaşlık var fakat o eski Galaxy S3'ler, S4'ler ile alakası yok. Ki eminim, uygulamalarımın bir kısmını silsem yine hızlanacak. Bana sıkıntı yaratacak kadar yavaş olmadığı için, ki hala hızlı, ben böyle kullanmayı tercih ediyorum.

Haliyle fazla program olursa her telefon bir yerde şaşırır. Ama genel olarak böyle bir durumu yoksa gözüm kapalı alacağım. Önerdiğiniz bir site var mıdır? Sitelerde daha ucuz oluyor da çünkü.

Şu an Hepsiburada'da bir indirim var.

Genel olarak arayüz konusunda şişme gibi bir durum yok. Olması gereken neyse, o. Ben memnunum telefonumdan.

Ben bu zamanda telefon almayı fazla önermiyorum. Benim 5 senelik bir telefonum var hala cayır cayır kullanıyorum.

Ben de bilinçli bir tüketiciyim. Zamanında asus zenfone 6 yı 800 liraya aldığım telefonu 3 yılı aşkındır kullanıyorum. Kullanmaya devam da ederdim lakin ekranı kırıldı malesef...
İnanın bir bilgim yok. 9.6 puanı var satıcının. İnternetten alışveriş, nispeten güvenli.

Ben bu taksit işini nasıl yapabilirim bir bilginiz var mı? Hiçbir elektronik ürüne taksit yapılmıyor artık sanırım.

Samsung Galaxy S9 Plus Fiyatları & S9+ Modelleri ve Özellikleri

Buradan renk modellerine göre fiyat değişikliği oluyor. Siyah modeli alacağım fakat satıcı değişiyor. Sizce güvenilir midir? Bir kontrol edip bana geri dönebilir misiniz. Bir sıkıntı olmaz derseniz hemen alacağım bitmeden.
Söyle yapmanızı tavsiye ederim satıcı kısmı Hepsiburada olmadığı sürece alım yapmayınız. Yani orada herhangi bir dükkan ismi verip satış yapıyorlar kutusu açılmış mı fatura mı kesilmemiş bu tarz şeylerle karşılaşmamak için satıcı kısmı Hepsiburada olmasına dikkat et.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı