Samsung Galaxy S9 alınır mı?

Bay kararsız 2

Hectopat
2019 Haziran ayındayız ve ben haftaya telefon alacağım. Max 4000 TL bütçem var. Bir kaç aydır S9 istiyorum. Bir çok kişi ile konuştum. Olumlu yorumlar kadar olumsuz yorum yapan oldu. Tavsiye eden de etmeyen de oldu. Şimdi son kez sorayım dedim. S9 alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Amoled yanığı çıktı 1.5 yıl sonra bence biraz daha koyup S10e alabilirsin dinamik amoled ile sorunu çözdüler diye biliyorum ben pek emin değilim çözüldüğüne fakat S10e tercih et.

S9 kullanıyorum, gayet memnunum hiçbir konuda beni üzmedi ama üzerine biraz daha koyup S9+ alma şansınız varsa S9+ tercih etmenizi öneririm. 2. kamera ve +2 GB RAM bu noktada S9+'ı alınabilir kılıyor.
Dediğim gibi max bütçemiz 4000. S9 dışında alternatif Apple tavsiye eder misiniz?
Amoled yanığı çıktı 1.5 yıl sonra bence biraz daha koyup S10e alabilirsin dinamik amoled ile sorunu çözdüler diye biliyorum ben pek emin değilim çözüldüğüne fakat S10e tercih et.
S10e alabilsem bu konuyu açmazdım...

Biraz garip gelebilir ama GM 9 pro almanız fiyat performans bakımından daha mantıklı olacaktır 4 GB ram gorilla glas 5 ekran öne çıkan özellikleri ,diyet özellikleride gerçekten güzel arastırabilirsin ,bu özelliklerde Samsung marka olsa fiyatı belki 5500 TL olurdu

İkinci el temiz alın.
Hiç yardımcı olmuyorsunuz.
Biraz garip gelebilir ama GM 9 pro almanız fiyat performans bakımından daha mantıklı olacaktır 4 GB ram gorilla glas 5 ekran öne çıkan özellikleri ,diyet özellikleride gerçekten güzel arastırabilirsin ,bu özelliklerde Samsung marka olsa fiyatı belki 5500 TL olurdu
Samsung ve Apple dışındaki telefonlara sıcak bakmıyorum işlemcileri vb.

Şöyle yardımcı olmaya çalışayım ,teknolojiye yetisilmez,iktiyaclarını karşılayacak fiyat performans odaklı modellere odaklanmak daha iyidir diye düsünüyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı