Samsung Galaxy Watch 5 Pro alınır mı?

Benim bileğim biraz ince bir sorun olur mu? Ek kayış alarak çözebilir miyim?
Watch 4 Classic 46 mm almıştım kendime ve benim de bileğim çok ince. Kutudan üzerinde çıkan kordonu sondan bir iki önceki ile kemere bağlayabiliyorum. Ancak daha sonra Samsung'un kendinden kordon aldım. Watch 4 ve 5 serisi aynı şablonu kullanıyorlar. İki ayrı boyutta satılıyor kordonlar. S/M ve M/L olarak. Yeni bir kordon alacaksanız ve bileğiniz inceyse kesinlikle S/M alın, bileğinize tam uyacaktır.

Bezelli al omnitrix App indir sonra gel teşekkür et.

Mükemmelmiş aşık oldum çok güzel harika harika.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zaten basketbol ile ilgileniyorum. Spor ağırlıklı olması iyi. Bir de önerdiklerinizde bezel var. Bezel bana göre saatte gereksiz gözüküyor.

E tam sizlik hocam Watch 5 Pro alın fiyatı daha da artmadan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

14'üne kadar artmazsa alacağım.

O App'in zibilyon tane özellik daha var ama en son Google Play'den kaldırılmıştı diye hatırlıyorum ama APK olarak indirilebiliyor ve farklı appler de var zaten.

Watch 4 Classic 46 mm almıştım kendime ve benim de bileğim çok ince. Kutudan üzerinde çıkan kordonu sondan bir iki önceki ile kemere bağlayabiliyorum. Ancak daha sonra Samsung'un kendinden kordon aldım. Watch 4 ve 5 serisi aynı şablonu kullanıyorlar. İki ayrı boyutta satılıyor kordonlar. S/M ve M/L olarak. Yeni bir kordon alacaksanız ve bileğiniz inceyse kesinlikle S/M alın, bileğinize tam uyacaktır.
Hocam uzun kullanımda fikriniz ne ? keşke düşük mm alsaydım bu çok büyük dediğiniz oluyor mu yoksa iyi ki büyük almışım mı diyorsunuz.

Geri
Yukarı