Samsung Galaxy Watch 6 43mm alınır mı?

xRynn

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Ryzen 7 7940HS
16 Gb Ram
Nvidia Geforce Rtx 4060
1 Tb Ssd
Meslek
Digital Baskı
Selam arkadaşlar. Galaxy Watch 6 teknoclub üyelerine 6500'den 4600 fiyata düşüyor. Alınırmı sizce kullanan var mı aranızda? Galaxy A72 ile uyum sağlar mı?

Selam arkadaşlar. Galaxy Watch 6 teknoclub üyelerine 6500'den 4600 fiyata düşüyor. Alınırmı sizce kullanan var mı aranızda? Galaxy A72 ile uyum sağlar mı?
Teknoclub uyelsri ney? Samsung sitesinde mi bu indirim? Takas desteginden de faydalanabiliyor muyiz

Watch 4 Classic 46mm kullanıyorum. Gerçekten güzel bir saat eminim watch 6'dan memnun kalırsın. Fakat benimkinin şarjı bir gün gidiyor. Bir ara watch 6 classic düşünüyordum ve araştırdığım kadarıyla o da en fazla 1.5 gün gidiyor. Eğer sürekli şarja takmaya üşenmez isen almanı tavsiye ederim. Yoksa bir süre sonra sıkılıp şarja takmayı bırakıyor insan. Birkaç haftadır kapalı şekilde kolumda dolaşıyor.

Teknoclub uyelsri ne? Samsung sitesinde mi bu indirim? Takas desteginden de faydalanabiliyor muyiz?

Teknosa'nın kendi sattığı ürünlerinden belirlenen tutarda alışveriş yaparsanız, size teknoclub üyeliği yapıyor. Bu da özel indirimlerden faydalanmanızı sağlıyor.

Watch 4 Classic 46mm kullanıyorum. Gerçekten güzel bir saat eminim watch 6'dan memnun kalırsın. Fakat benimkinin şarjı bir gün gidiyor. Bir ara watch 6 classic düşünüyordum ve araştırdığım kadarıyla o da en fazla 1.5 gün gidiyor. Eğer sürekli şarja takmaya üşenmez isen almanı tavsiye ederim. Yoksa bir süre sonra sıkılıp şarja takmayı bırakıyor insan. Birkaç haftadır kapalı şekilde kolumda dolaşıyor.
Bende ayni saat var 2 gun gidiyor.

Şarja takmak aklima bile gelmiyor. Genelde %10 kaldiginda uyariyo oyle goruyorjm

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Siparişi geçtim alıyorum.

Geri
Yukarı