Samsung LS27AG320NUXUF ghosting sebebiyle iade edilir mi?

Ferit Buğra

Hectopat
3 gün önce MediaMarkt mağazasından Samsung LS27AG320NUXUF Odyssey G3 27" aldım ancak ghosting sorunu varmış. İade ederler mi? Etmezlerse bu ghosting sorununu Samsung teknik servis çözebilir mi?

Aynısı bende de var nasıl anladınız bunu kullanırken bir şey fark etmiyorum ben.
3 gün önce MediaMarkt mağazasından Samsung LS27AG320NUXUF Odyssey G3 27" aldım ancak ghosting sorunu varmış. İade ederler mi? Etmezlerse bu ghosting sorununu Samsung teknik servis çözebilir mi?
Aynı ürünü aldım 2 gün önce. Ghosting test yapmıştım, testte bariz belli oluyordu, oyunda etkilemezse çok kullanırım dedim. Ancak özellikle bulletstorm oynarken başıma ağrılar sokacak derecedeydi ghosting. Hikayeli oyunlarda pek sorun olmasa da, hareketli-aksiyon oyunlarında sorun oluyor derecesine göre. Ben de iade talebi oluşturdum öğle vaktine doğru iade edeceğim, umarım bir sorun yaşamam. Keza Trendyol Müşteri Temsilcisi elektronik ürünlerim paketinin açıldıktan sonra cayma hakkı kapsamına girmediğini söylüyor. Her ne kadar sözleşmelerinde böyle bir madde olmasa da. Bir arkadaşın tavsiyesi üzerine, sorundan bahsetmeden, ürünü beğenmedim gözümü yoruyor diyip iade başlattım. Kronik arıza/problem nedeniyle yapılan iadelerde işi yetkili servise devrediyorlarmış ve süreç uzuyormuş. Teknik serviste kusurlu ürün raporu alındığı takdirde iade edebilirsiniz veya değişim talebinde bulunabilirsiniz.

Hocam selamlar aynı sorun bendede var üç gün önce trendyoldan 43inç odyssey monitör aldım.İade etmeyi düşünüyorum siz nasıl çözdünüz

Son düzenleme:

Geri
Yukarı