Samsung NC10 için hangi SSD alınmalı?

Bütçeniz ne kadar? Muhtemelen netbook SATA1 destekli olduğundan hızdan ziyade verimliliğe ve dayanıklılığa önem verilmeli. Ben de LG X130'a Gaming Gecesi indirimlerinden 120GB'lık PNY SSD almıştım, memnunum.

Bütçeniz ne kadar? Muhtemelen netbook SATA1 destekli olduğundan hızdan ziyade verimliliğe ve dayanıklılığa önem verilmeli. Ben de LG X130'a Gaming Gecesi indirimlerinden 120GB'lık PNY SSD almıştım, memnunum.
Ucuz ve biraz hızlandırmasını istiyoruz. Yolda da koymasın tabi. 120 gb yeterli. Muhtemelen hdd yerine takılacak. Net bilmiyorum.

Merhaba, Samsung NC10 için uyumlu SSD hangisidir, 120 GB SSD tavsiyeleriniz nelerdir?
@Yiğitt35
Merhaba, hangi ürün ile nasıl sonuç aldınız? Kingston 120GB denedim ama BIOS görmüyor. SSD mi sahte emin olamadım :)
Tüm SSD'leri destekliyor mu? Socket kısmında sorun olduğunu düşündüm, temas sorunu yaşadım, manuel olarak o sorunu çözdüğüm de BIOS da gözükmedi SSD.
Nasıl çözülebileceği hakkında önerileriniz olur mu?
Teşekkürler.

Son düzenleme:
@Yiğitt35
Merhaba, hangi ürün ile nasıl sonuç aldınız? Kingston 120GB denedim ama BIOS görmüyor. SSD mi sahte emin olamadım :)
Tüm SSD'leri destekliyor mu? Socket kısmında sorun olduğunu düşündüm, temas sorunu yaşadım, manuel olarak o sorunu çözdüğüm de BIOS da gözükmedi SSD.
Teşekkürler.

Yeni konu açabilir misiniz? Oraya beni etiketleyin isterseniz bu konu çözülmüş çünkü. Yaşadığınız sorunla alakalı yeni konu açarsanız benden başka arkadaşlar da yazacaktır.

@Yiğitt35
Teşekkürler.

Bu ürün diye anımsıyorum, eski siparişlerden buldum. Arkadaşın bilgisayarı içindi.

Yeni konular

Geri
Yukarı