Samsung Neden Satmıyor?

Eski bir Samsung kullanıcısıyım Samsung dışında hiçbir cihaz kullanmamıştım iPhone geçiş yaptım herhangibir sıkıntı yaşamadım sanırım uzun yıllar iPhone ile devam ederim.
Samsung'u tamamen bırakmadım SSD powerbank monitör gibi şeylerde bir numaralı tercihimdir.

Not: Samsung Apple’a ekran sağlamakta ayrıca MacBook'lardaki SSD Samsung.
iOS'u açıyor mu Elmacı güzel Apple efendi ? XD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de iPhone SE aldım hem çentik sevmiyorum hem klasik model çok hoşuma gidiyor. Xiaomi Note 9-10 falan mı alsam dedim de olmuyor bir kere ara yüze alışınca eksik geliyor Android'de. Bir de bende mi sorun var bilmiyorum akıcı hissedemiyorum bir türlü o telefonlarda.
O akıcılık sorunu benim cihazda var 😀

Cihaz çok güçlü ama daha doğru düzgün MLBB oynatamıyor. Yine de sağ olsun tüm oyunları bir şekilde yüksek ayarlarda oynatıyor.

Yine de bence Samsung kadar akıcılık sorunu yaşatan bir marka yoktur. Bu yine iyi arkadaşlardaki Samsung cihazlar çok daha kötüydü.

Aynen bir de bu çentik kadar saçma sapan bir tasarım göremedi maalesef.

iPhone kullanan zaten ekran için kullanmıyor. Bak SE modelini çatır çatır satıyorlar kimse çıkıp "niye tam ekran değil" demiyor. Rahat kullanıyor musun bitti olayı burada. Şuradan bak çektik yerine böyle bıraksalar çok daha güzel oluyor cihaz zaten. Niye kastılarsa bu kadar.

IOS'u açıyor mu elmacı güzel Apple efendi? Xd.

IOS'u açıyor mu diğer markalara elmacı güzel Apple efendi? Xd.

Kendi elleri ile yaptıkları işletim sistemini niye açsın?
Kendi ekosistemini oluşturmuşlar açarlar ise açık kaynağa dönüşür.

Dostlarım şimdi Samsung dünya'da en çok telefon satan marka ama alt modelleri satıyor. Amiral gemileri listeye girmiyor ve adı unutuluyor.
Çünkü dehşet özellikleri var ve unutulması çok üzücü.

S20 serisi; donanımsal olarak bayağı güçlü ve çok çok özellikleri vardır.
Dengi olan iPhone 11 serisinde S20 özellikleri olsa, çıldırır iPhone kullanıcıları. Çünkü bildiğiniz üzere iPhone tasarım ve özellik olarak yıllardır yavaş yavaş ilerliyor.

Pahalı diye mi almıyorlar, yoksa Samsung ülkelere göre farklı işlemcili telefonlar çıkarttığı için kullanıcılardan kötü geri dönüşler mi alıyor?

Param olsa, illa ki S20 alırım. Çünkü dünyada bulunan şu anki en mükemmel cihaz.

Samsung A51 veya A71'de ne arayıpta bulamıyorsun Türkiye'de kur fiyatları belli vergiler belli insanlarin alım gücü belli kimse cebinden fazla para cıksın istemiyor.

Samsung A51 veya A71'de ne arayıpta bulamıyorsun Türkiye'de kur fiyatları belli vergiler belli insanlarin alım gücü belli kimse cebinden fazla para cıksın istemiyor.
Ben bu iki cihazı param olmadığı için bulamıyorum. Eğer bulursam parayı şunları bulurum s20 ve s10'da;

Yüksek performans,
İnanılmaz kaliteli kamera,
İnanılmaz özellikler.
Çok kaliteli ekran.
Şuraya videoyu bırakayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bende bu videodan geldim ama bundan tam cevap bulamadım ki.

Neden mi günlük kullanıcıların kullanmayacağı saçma sapan, işle yaramaz özellikleri koyup koyup fiyatı katlattıkça katlatıyor. Ne burada ne de başka ülkede kimse o telefona o kadar para bayılamaz. Ayrıca arka tasarımı her model de daha da kötüye gidiyor S ve Note serilerinin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı