Samsung S20 FE SD alınır mı?

Hocam öncelikle 15 W gayet yeterli agustosdan beri kullanıyorum gayet yeterli şöyle evde Note 20 var onun kutusunun içerisinde 25W var taktığımda ise 15W 1saat 20 dk/ 25W ise 1 saat 55dk arası yani 25W almanıza gerek yok yani orijinal 25W Samsung 300/400 TL almayın zaten yeni telefona o kadar para vermişiniz bir de işlemcisine dikkat et Snapdragon olsun.
Ben açıkçası eminönünden 25 TL'ye kılıf aldım ama dikkat et S20 FEnin boyutları S20'ye göre daha büyük aman yanlış kılıf alma.
Ha bir de şöyle bir güzel yanı var mesela telefon şarjda ellediğin zaman kendini yavaş şarj ediyor bataryayı korumak amaçlı ama ellemezsen 4500 mAh 1 saatte dolar

Samsung GOAT kardeşim Iphone almayin adamlar 2 dolar arttı diye hemen +2k fiyat koydular ürünlerine Samsung S20FE, Iphone SE'yi, bir de 11'i yer kesinlikle almalısın.

Son düzenleyen: Moderatör:
S20FE, Iphone SE'yi, bir de 11'i yer kesinlikle almalısın.
Coşma istersen, 11 modeli çok daha iyi bir model ekran dışında S20 FE modelinden. SE 2020 ise ekran ve bataryadan kaybediyor.

Bu arada sormayı unuttum, mağazada telefonu incelediğimde kamera bölümünde portre modunu göremedim fakat özelliklerinde olduğu gözüküyor. Portre modu ile resim nasıl çekiliyor?
Muhtemelen direkt gözüken kısayolunu kaldırmışlardır. Kamera kısmında pro gibi daha fazla çekim modunu gösteren bir yer var, oradadır.

Coşma istersen, 11 modeli çok daha iyi bir model ekran dışında S20 FE modelinden. SE 2020 ise ekran ve bataryadan kaybediyor.
Valla iPhone 11 Pro ile yan yana koyup test ettim benim için önemli olan özelliklerini (kamera, şarj, ses gibi), aradaki farklar kayda değer bile değildi. Yazılım desteği konusunda tabii ki katılıyorum ama.

@ThePunisher90 @Blackburnxxx @Savia @BERWAR

Teşekkürler arkadaşlar pazarı beklemeden gün içerisinde alacağım.
@ThePunisher90 @Blackburnxxx @Savia @BERWAR

Evet bir gecede nasıl zam 1300 TL yapılır oynat bakalım. Başımdan gün içerisinde geçen olayları anlatayım. Dün her mağazada 5700 TL olan cihaz bugün Vatan, MediaMarkt mağazalarında 7000 TL'ye çıkmış fiyatı. Sadece Teknosa'da hâlâ 5700 TL olarak gözüküyordu. Öğlen 2 gibi aradığım Teknosa mağazası "elimizde mevcut, 5700 TL fiyat" deyince 1-2 saat içerisinde mağazaya gittim ve orası da fiyat güncellemiş 7000 TL yapmış. Bana araba mesafesiyle 10 dakika olan başka Teknosa mağazasını aradım ve özellikle fiyat belirterek sordum 5700 TL gelip alabilirsiniz dendi ve gittim. 15 dakika içerisinde o mağazada güncellemiş fiyatını. Tabi o 15 dakikalık zaman diliminde sürekli internet sayfalarını güncelliyorum fiyat aynı mı diye internette 5700 gözüküyor.

En son mağazadaki çalışana söyledim internette 5700 gözüküyor hatta trendyol/teknosa satıcısı 5530 TL'ye satıyor dedim. İnternette öyle gözüküyorsa direkt oradan alın dedi o sırada internet sitesine de zam gelmiş. Sadece trendyol/teknosa satıcısı fiyatını güncellememişti ve bende hemen oradan siparişi verdim. Daha sonra ne mi oldu? Teknosa çalışanı demesin mi bu sefer Trendyol uygulamasında bizim mağazamız yok diye. :D orası resmi olarak Teknosa'nın değil bir şahsa ait olduğunu söyledi. O şahıs Teknosa mağazalarından ürünleri alıp hatta bazen teşhir üründe alıyor dedi.

Velhasıl kelam bakalım kargo nasıl gelecek. Eğer teşhir ürün gelirse ben bunu nasıl anlarım? Hatta şu an telefon gelir mi gelmez mi diye düşünmüyor değilim. :D

Kendim kullanıyorum geçen hafta babama aldık sabah Samsung shop uygulamasındaki indirimle birlikte 5800 TL olan telefon öğlen 7500TL olmuştu, yanına hava nemlendirme cihazı eklemişler. N11'den 6100'e aldık teslim süresi çok uzun gözüktüğü için onu da iptal edip Hepsiburada'dan 6000 TL'ye aldık fiyatlar sürekli oynuyor. Siz 5700 hangi vesiyonunu aldınız?

iPhone 11 Pro ile yan yana koyup test ettim benim için önemli olan özelliklerini (kamera, şarj, ses gibi), aradaki farklar kayda değer bile değildi. Yazılım desteği konusunda tabii ki katılıyorum ama.
Şu an ki kur ile karşılaştırmak doğru değil zaten. S20 FE SD çok iyi bir model, tam bir fiyat performans cihazı idi. Kamerası yeterli zaten S20 FE'nin, A52 bile fazlasıyla memnun ediyor kamera tarafında. Diğer türlü 11 donanım, performans ve kamera noktasında çok daha iyi. Kamera karşılaştırmasına da iki cihazını yan yana getirip bakmak pek sağlıklı olmaz panel nedeniyle.

iPhone gerçekten İsveç çakısı gibi telefon. Senelerce Samsung vb Android çöpleriyle zaman kaybetmiş biri olarak söylüyorum. iPhone alacaksan da 8 Plus almak gibi bir vizyonsuzluğa kalkışma derim. O bütcelere XR 128 GB sıfır denginde bulursan ya da daha üst model bir iPhone alabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı