Samsung S20 FE SD alınır mı?

Var hocam.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20211202-094713_Camera.jpg
    Screenshot_20211202-094713_Camera.jpg
    28,1 KB · Görüntüleme: 55
Son düzenleyen: Moderatör:
Diğer türlü 11 donanım, performans ve kamera noktasında çok daha iyi. Kamera karşılaştırmasına da iki cihazını yan yana getirip bakmak pek sağlıklı olmaz panel nedeniyle.
Pro modeliyle karşılaştırdım işte, OLED panelli model. Kenar algılaması hariç kayda değer bir kalite, kontrast, dynamic range farkı göremedim hangi cihazdan bakarsam bakayım (fotoğrafları compresslemeden gönderdim birbirlerine, ayrıca PC'de de IPS ekranımda karşılaştırdım). Video doğru dürüst test edemedim sadece.

SD 865, A13 ile kafa kafaya giden bir işlemci değil mi zaten? Performans farkı işletim sistemi optimizasyonundan kaynaklanır diye düşünüyorum.

Şimdi yanlış anlaşılmasın S20 FE, iPhone 11'den çok çok daha iyi bir telefondur gibi bir iddiam ya da söylemim yok. Fiyatı sebebiyle çok daha iyi bir seçenek olduğunu ve aradaki farklar düşünülünce iPhone 11/Pro modeline gerek olmadığını düşünüyorum.

Abi adamlar IPhone'a 3000 mAh koymuşlar şaka gibi içinden artık adaptör de çıkmıyor bence saçmalık S20 FE de süper AMOLED ekran var.

S20 FE 256 gb Snapdragon modelini al keyfine bak. Anneme, kardeşime ve kız arkadaşıma aldım üçü de çok memnun. Bende Iphone 11 var Allah belasını versin pil sağlığı düştü geldi 93'e. Fiyatı da inanılmaz uçtu. Fiyatın yükselmesi iyi bir şey benim için ama keşke herkes alabilse be kardeşim ya.

Arada büyük bir fark yok demek istiyordum. Sentetik testlerde en azından öyleydi.
Tek çekirdek performansında ciddi fark var. Çoklu çekirdek güçleri eşit. GPU olarak yine A13 daha güçlü.

Tamam da biz sadece güç değil maddi açıdan söylüyoruz iPhone 11 dediğin telefon en az 12K yani neredeyse 2 katı fiyat.

Coşma istersen, 11 modeli çok daha iyi bir model ekran dışında S20 FE modelinden. SE 2020 ise ekran ve bataryadan kaybediyor.
Hocam biraz saçma yazmışım ama demek istediğim şu: Iphone 11 zaten SE20 FE'nin 2 katı yani o parayı vermek yerine SE20 FE alırım çok daha iyi sırf kamerasıdır, işlemcisidir diye 12k veremem o telefona. Iphone SE de ayrı bi umutsuz vaka zaten küçücük telefon şarjı götürmüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı