Samsung S20 FE SD alınır mı?

Aga şöyle anlayabilsin mesela bataryasında bir gariplik yani batarya kısa sürede bitmesi veya kutu içerisinden çıkan adaptörün orjinalliğinden bir de garantisine önem ver şunu da söyleyeyim mesela 120 Hz de 60 Hz'ye göre 3/4 saat farkedebilir inş güzel düzgün telefon gelir.

Ayrıca SD modelinde diğer versiyonda olan ısınma, kasma ve uygulamadan atma vb gibi sıkıntılar olur mu? Tek kafamı kurcalayan bu konu aslında.
Pazar günü telefonu aldım. 3 gündür kullanıyorum ve ısınma, kasma ve uygulamadan atma gibi sorunlarla karşılaşmadım. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Bu bütçede rakibi olacağını sanmıyorum. Samsung bayisine baktım zamlı fiyatları kağıtlara basmışlar. 7.100'e kadar çıkıyor fiyatlar. Elinizi çabuk tutsanız iyi olur. Yakında zam gelecektir.

Pil performansı (ki onu da kıyaslayabileceğiniz bir örnek lazım) ve fiziksel hasar dışında bir yolu yok sanırım :/ Harbiden üzüldüm duruma hocam. Günümüz Türkiye'si...
Kutu ambalajı veya jelatinden vs anlanmaz mı peki? Sormayın hocam, kafayı yedim resmen anlatamam yani. An itibari ile trendyol/teknosa mağazası da zam yapmış 6790 TL'ye satıyor.

Aga şöyle anlayabilsin mesela bataryasında bir gariplik yani batarya kısa sürede bitmesi veya kutu içerisinden çıkan adaptörün orjinalliğinden bir de garantisine önem ver şunu da söyleyeyim mesela 120 Hz de 60 Hz'ye göre 3/4 saat farkedebilir inş güzel düzgün telefon gelir.
Kutu içerisinden 15W'lik adaptör çıkıyordu değil mi?

Hocam Snapdragon yollamayabilir aldığınız yer, cihaz gelince teşhir ürünü olmasından önce işlemcisini kontrol edin.
Aynen hocam o aklımda ona bakacağım. Ama mağazaya soru-cevap bölümünde herkes bu soruyu sormuş herkese Snapdragon işlemcili diye cevap verilmiş. Hatta satın aldıktan sonra bende sordum 10 dakika içerisinde cevapladı Snapdragon işlemcili ve Samsung Türkiye garantili diye cevap aldım. Sipariş verdikten 2 saat sonra da kargoya vermişler şu an baya hızlı ilerliyor süreç bakalım geldiğinde ne olacak. :D

Pazar günü telefonu aldım. 3 gündür kullanıyorum ve ısınma, kasma ve uygulamadan atma gibi sorunlarla karşılaşmadım. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Bu bütçede rakibi olacağını sanmıyorum. Samsung bayisine baktım zamlı fiyatları kağıtlara basmışlar. 7.100'e kadar çıkıyor fiyatlar. Elinizi çabuk tutsanız iyi olur. Yakında zam gelecektir.
Doğru diyorsunuz hocam, bir önceki sayfada gün içinde yaşadıklarımı yazdım, okuyabilirsiniz. Mağazalarda 7000 TL'den satılıyor artık.

Geri
Yukarı