Samsung S20 FE'nin eksikleri nelerdir?

Kullanmadan batarya performansı diyenler telefondan be bekliyorlar anlamıyorum 10-12 saat falan mı? O zaman S serisi almayacaklar

Ben bizzat kylanıyorum 120Hz ile 7 saat ekran süresi alıyorum
Onun dışında güncelleme desteği alacak hir sürüm güncellemesi kalmış olabilşr çünkü major E şu an major F olmalı
Isınmıyor Mersin sıcağında 39-42 dereceleri görüyorum
Gorilla Glass 3 olması bunlar dışında fiyat bandına göre eksisi yok yani fiyarı bandındakilere göre güncellik ve 5G dışında eksisi yok
Ön kamerası da tatmin edici ben beğeniyorum kötü diyenler acaba bulanık mı çekiyor ya da kötü mü çekiyor hayır ön kamera bir kullanıcıyı tatmin eder.

Kullanmadan yorum yapanlara pek aldırma derim sadece kulaktan dolma yalan yanlış bilgiler yok dokunmatik sorunu varmış yok ısınıyormuş yok bataryaymış yok tasarımmış tasarımından ne bekliyorsun? Delikli çentik yüksek ekran gövde oranı ya da arka kamera tasarımından ne bekliyor yanarlı dönerli allı şallı bir kapak mı bekliyor?

Türkiye'de bilinçsiz kullanıcılar var telefonu aldıktan sonra Samsung çöp kulaklık giriş deliği yok ne iş batarya berbat iğrenç çok kötü diye atıp tutuyor misal adam A34 almış ve 8 saat ekran süresi almış gayet iyi süre ama yetersiz diye Samsung'a atıp tutuyur araştır katdeşim telefonu ya da git M serisi al
Ya da adam 45 dereceleri gördü diye çok ısınıyor Samsung çöp sorunlu telefon üretiyor diye atıp tutuyor araştırken iyi araştır kulaktan dolma bilgilere pek güvenme

Ben 14 aydır kullanıyorum hiçbir eksisi yok sürüm güncellemesi desteğinin kesilmesi eksi yön ve Gorilla Glass 3 eksi yön olacaktır benim için hiçbir sorunla karşılaşmadım.

120 Hz ile ortalama 7 saat 6-8 saat ekran süreleri alıyorum
Zaten fiyatı bandındakilere göre S20 FE tek

profil fotoğrafını S20 FE ile çektim bu arada

Son düzenleme:
Kullanmadan batarya performansı diyenler telefondan be bekliyorlar anlamıyorum 10-12 saat falan mı? O zaman s serisi almayacaklar.

Ben bizzat kylanıyorum 120Hz ile 7 saat ekran süresi alıyorum.
Onun dışında güncelleme desteği alacak hir sürüm güncellemesi kalmış olabilşr çünkü major e şu an major F olmalı.
Isınmıyor Mersin sıcağında 39-42 dereceleri görüyorum.
Gorilla Glass 3 olması bunlar dışında fiyat bandına göre eksisi yok yani fiyarı bandındakilere göre güncellik ve 5G dışında eksisi yok.
Ön kamerası da tatmin edici ben beğeniyorum kötü diyenler acaba bulanık mı çekiyor ya da kötü mü çekiyor hayır ön kamera bir kullanıcıyı tatmin eder.

Kullanmadan yorum yapanlara pek aldırma derim sadece kulaktan dolma yalan yanlış bilgiler yok dokunmatik sorunu varmış yok ısınıyormuş yok bataryaymış yok tasarımmış tasarımından ne bekliyorsun? Delikli çentik yüksek ekran gövde oranı ya da arka kamera tasarımından ne bekliyor yanarlı dönerli allı şallı bir kapak mı bekliyor?

Türkiye'de bilinçsiz kullanıcılar var telefonu aldıktan sonra Samsung çöp kulaklık giriş deliği yok ne iş batarya berbat iğrenç çok kötü diye atıp tutuyor misal adam A34 almış ve 8 saat ekran süresi almış gayet iyi süre ama yetersiz diye Samsung'a atıp tutuyur araştır katdeşim telefonu ya da git m serisi al.
Ya da adam 45 dereceleri gördü diye çok ısınıyor Samsung çöp sorunlu telefon üretiyor diye atıp tutuyor araştırken iyi araştır kulaktan dolma bilgilere pek güvenme.

Ben 14 aydır kullanıyorum hiçbir eksisi yok sürüm güncellemesi desteğinin kesilmesi eksi yön ve Gorilla Glass 3 eksi yön olacaktır benim için hiçbir sorunla karşılaşmadım.

120 Hz ile ortalama 7 saat 6-8 saat ekran süreleri alıyorum.
Zaten fiyatı bandındakilere göre S20 FE tek.

Hocam çok iyi anlatmışsın bir daha alasım geldi telefondan.

Snapdragon modeli icin söylüyorum 120Hz ekranda kullanırken batarya hizli tükeniyor 60Hz'ye düşürünce gayet iyi ısınma sorunu da var kılıfla kullanınca çok ta rahatsız etmiyor arka kamera gündüz gerçekten güzel ön kamerayı denemedim pek ama idare eder gibi gözüküyor iki kamera da sadece gece biraz sıkıntı onun dışında oyun performansı hız vb gayet tatmin edici.

Bu arada telefonu aldım. Bence bu havalara göre çok da ısınmıyor. On kamare vasat, arka kamera gece veya gündüz fark etmez yargi dagitıyor.

Kullanmadan batarya performansı diyenler telefondan be bekliyorlar anlamıyorum 10-12 saat falan mı? O zaman s serisi almayacaklar.

Ben bizzat kylanıyorum 120Hz ile 7 saat ekran süresi alıyorum.
Onun dışında güncelleme desteği alacak hir sürüm güncellemesi kalmış olabilşr çünkü major e şu an major F olmalı.
Isınmıyor Mersin sıcağında 39-42 dereceleri görüyorum.
Gorilla Glass 3 olması bunlar dışında fiyat bandına göre eksisi yok yani fiyarı bandındakilere göre güncellik ve 5G dışında eksisi yok.

Türkiye'de bilinçsiz kullanıcılar var telefonu aldıktan sonra Samsung çöp kulaklık giriş deliği yok ne iş batarya berbat iğrenç çok kötü diye atıp tutuyor misal adam A34 almış ve 8 saat ekran süresi almış gayet iyi süre ama yetersiz diye Samsung'a atıp tutuyur araştır katdeşim telefonu ya da git m serisi al.
Ya da adam 45 dereceleri gördü diye çok ısınıyor Samsung çöp sorunlu telefon üretiyor diye atıp tutuyor araştırken iyi araştır kulaktan dolma bilgilere pek güvenme.

120 Hz ile ortalama 7 saat 6-8 saat ekran süreleri alıyorum.
Zaten fiyatı bandındakilere göre S20 FE tek.

Hocam cidden batarya kötü. Gece yatmadan önce ve gün içinde 1 kez şarja takmam gerekiyor ama okul açıldığında yeter diye tahmin ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada telefonu aldım. Bence bu havalara göre çok da ısınmıyor. On kamare vasat, arka kamera gece veya gündüz fark etmez yargi dagitıyor.

Hocam cidden batarya kötü. Gece yatmadan önce ve gün içinde 1 kez şarja takmam gerekiyor ama okul açıldığında yeter diye tahmin ediyorum.

Ben memnunum

Ortalama 7 saat

Ben nasıl oyun oynayarak 7 saat alıyorum 120Hz ile?

Eki Görüntüle 1925007Eki Görüntüle 1925008

Ekran süresi çok az deniyor ama benim kullandığım cihazlar hep bunun kadardı hele lg g4 vardı ki 3-4 saat ekran süre alıyordum bunda yine 120 hz 6-8 saat arası ekran süresi alıyorum.s20 fe dışında gorilla glass 3 ekrana sahip iki cihazım oldu ikisinde de ekran koruyucu ve kılıf kullanmadım defalarca düştü kırılmadı ve çizilmedi(belki de şanslıydım bilmiyorum)ön kamerasına kötü deniyor.Benim pek işim düşmez karşılaştırma videolarını izledim iphone 11 ile arasında fark var ama bu da kötü değil arkadaşlar iyinin kötüsü demek daha doğru olur.

Geri
Yukarı