Samsung S20 mi Samsung 20 Plus mı?

Şahsen benzer bir ikileme girip S20 FE'yi (Snapdragon modeli) seçmiştim kafamda. Üstte linki atılan S20 FE'yi düşünebilirsiniz.
FE modeli sorunlu diye duymuştum birçok yerde.

S20 plus az daha iyi. Direkt S20 almaniz daha iyi olacaktir. Cunku S20 daha ucuz.

800 tl yine de fazla.
Özellik olarak çok bir fark yok demek istemiştim orada. :D
Bütçe olarak sorunum yok, hangisi iyiyse onu olmak istiyorum.

Dostum bak şöyle düşünmen gerekiyor şimdi aldın diyelim s20 3 yıl sonra çöp ben note 10 lite kullanıyorum keşke iphone se 2020 alsaydım diyorum.
Ben yıllardır Samsung kullanıyorum, inanın bana ömrü 3 yıldan çok daha fazla. :)

Dostum bak şöyle düşünmen gerekiyor şimdi aldın diyelim S20 3 yıl sonra çöp ben Note 10 Lite kullanıyorum keşke iPhone SE 2020 alsaydım diyorum.

Hocam sen ne anlatıyorsun? Orada burada görmüşsün Android 2 yıla çöp oluyor diye boş bir bilgi adama zorla Apple aldırmaya çalışıyorsun, S8 kullanıyorum 4 yıllık hiçbir sorun yok, 7 yıllık Z5 kullandım hiçbir sorun olmadı, boş boş tavsiye verip duruyorsunuz insanlara.

Hocam sen ne anlatıyorsun? Orada burada görmüşsün Android 2 yıla çöp oluyor diye boş bir bilgi adama zorla Apple aldırmaya çalışıyorsun, S8 kullanıyorum 4 yıllık hiçbir sorun yok, 7 yıllık Z5 kullandım hiçbir sorun olmadı, boş boş tavsiye verip duruyorsunuz insanlara.

Android mı iOS mu? IPhone'lar çok daha kaliteli telefonlar tabii ki bütçeniz yetiyorsa asıl siz ne anlatıyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Android mı iOS mu burada boş yapmayın IPhone'lar çok daha kaliteli telefonlar tabii ki bütçeniz yetiyorsa asıl siz ne anlatıyorsunuz?

:D? Kullanıcı ne isterse onu alır, iPhone 6 ikinci elde 2000 TL'ye satılırken 2000 Ti'ye ikinci el S8 alıp keyfinize bakabilir, iPhone değer kaybetmiyor evet, ama bu iPhone dünyanın en iyi telefonu diye bir şey yok, tamamıyla kullanıcıya bağlı.

:D? Kullanıcı ne isterse onu alır, iPhone 6 ikinci elde 2000 TL'ye satılırken 2000 Ti'ye ikinci el S8 alıp keyfinize bakabilir, iPhone değer kaybetmiyor evet, ama bu iPhone dünyanın en iyi telefonu diye bir şey yok, tamamıyla kullanıcıya bağlı.

Konu dışı olacak biraz ama S8'den memnun musunuz?

Konu dışı olacak biraz ama S8'den memnun musunuz?

Evet fazlasıyla, pek uzun anlatmyım, ekrana alışma süresi var 1 haftaya alışırsın, oyun konusunda üzmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı