Samsung S21 FE ekran açık değilken şarj azalıyor

MaxCaulfield

Hectopat
Daha fazla  
S21 FE kullanıyorum. Ekran açık değilken yani kapalıyken şarj gidiyor. Örneğin ben gece şarj edip dolunca çıkıyorum. Gece %100 ise sabah %96 falan oluyor. Telefonda konum ve Wi-Fi açık değil bu arada. Bataryası ölmüş de olamaz çünkü yeni aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
S21 FE kullanıyorum. Ekran açık değilken yani kapalıyken şarj gidiyor. Örneğin ben gece şarj edip dolunca çıkıyorum. Gece %100 ise sabah %96 falan oluyor. Telefonda konum ve Wi-Fi açık değil bu arada. Bataryası ölmüş de olamaz çünkü yeni aldım.

S23 geçmeden önce eski telimde %15 şarj gidiyodu sizinki gayet normal hocam.

Gece ve Sabah arası saatleri diyorsun, düşününce ortalama 4 ila 8 saat bir süre olabilir. Bu saatler içerisinde aktif çalışan hat bağlantısı, internet kapalı olsa bile çalışan arkaplan programları vb. bir sürü durum var. O değer gayet normal.

A71 %100'den %89'a düşüyor ben telefonun kablosuz cihaz kullanım vergisi ödediğini düşünüyorum artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı