Samsung S23 alınır mı?

Isırılmış elmaya Ferrari benzetmesi yapıp Samsung'a da Tofaş benzetmesi yapan teknoloji köylüsü "bilgisayar mühendisi" arkadaş kusura bakmasın ama ben de elma kullananların kafası, basmadığı teknolojiyi kurcalayamadığı ve bizim gibi üçüncü dünya ülkelerinde statü göstergesi olarak görüldüğü için tercih edildiğini düşünüyorum arkasındaki ısırılmış elmayı kaldır yüzüne bakan olmaz. Fakir Android kullanır düşüncesi de nasıl bir gelişmemiş beyinden türemiş anlamış değilim, fiyat konusunda zaten her sene amiral gemisi Android telefon almak iOS telefon almaktan daha pahalıya geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
60hz olayi tamamen hikaye ferrari alip tüp taktirmak gibi bisey s10 kullaniyordum kac hz emin degilim ama kasmiyordu akiciydi suan s22 kullaniyorum 60 hz de telefon kasiyor resmen nasil bir mantik var anlamadım.

Isırılmış elmaya Ferrari benzetmesi yapıp Samsung'a da Tofaş benzetmesi yapan teknoloji köylüsü "bilgisayar mühendisi" arkadaş kusura bakmasın ama ben de elma kullananların kafası, basmadığı teknolojiyi kurcalayamadığı ve bizim gibi üçüncü dünya ülkelerinde statü göstergesi olarak görüldüğü için tercih edildiğini düşünüyorum arkasındaki ısırılmış elmayı kaldır yüzüne bakan olmaz. Fakir Android kullanır düşüncesi de nasıl bir gelişmemiş beyinden türemiş anlamış değilim, fiyat konusunda zaten her sene amiral gemisi Android telefon almak iOS telefon almaktan daha pahalıya geliyor.

Dostum sen "merhaba arkadaşlar bugün iPhone 4S'in kutu açılısını yapıyorum" videoları izlerken ben iki platforma da uygulama geliştiriyordum. Git başkalarına maval oku.

Bugün Bursa'daki bayi 3000 destek dahil çok temiz iPhone 11'e 11750 TL teklif etti. Ve sonuna da her bayi farklı fiyatlandırma yapabilir gibi bir sebep sundu. Yarın İstanbul Avrupa tarafında olacağım. Hangi Samsung bayisine gitmeliyim Avrupa tarafında var mı hiç mağazadan değişim yapan forumdaşlarımız.

Hocam alınır mı?
Biraz gec oldu, sen coktan almissin ama diger arkadaslara tavsiye niteliginde kesinlikle bir batarya sorunu yok. 1 gunu cok rahat bir sekilde cikarabiliyorsun. Ozellikle siradan bir cihazdan sonra ekran goruntu kalitesi harika bir his yaratti. Ekranin kucuk olmasina yavas yavas alisiyorum ama buyuk ekranli bir telefon kullaniyorsaniz kesinlikle 23+ tasiye ederim...

Aldım telefonu çok güzel saatide süper şarjı 46 ne yapayım şarja sokup 100 olmasını bekliyeyim mi?

Hocan geçin S23 süper bir cihaz iPhone 14 Pro'yu tekliyor.
Hocam S23 geri dönütlerinizi alabilir miyiz? Sosyal medya kullanımında fotoğraf kalitesi düşüyor mu? Eksileri ve artılarını yazar mısınız telefonun?

Yeni konular

Geri
Yukarı