Samsung Watch 6 classic 47mm Gümüş'ten Samsung Watch 5 Pro Titanyum Black'e geçiş

Kısa keseceğim. Samsung Watch 6 classic 47mm işlemci ve RAM olarak daha iyi olduğu için daha hızlı yükleme, daha iyi akıcılık vs. var. Fakat fiziksel dönen çerçevesi herhangi bir düşüşte çıkabilir ve pek de sağlam olduğu söylenemez. Ayrıca mont vs. giyildiğinde montun içinde kendi kendine döndüğü de oluyor fiziksel çerçevenin, ekstra olarak Watch 5 Pro batarya ve uygulama çeşitliliği olarak daha iyi, yazılımsal olarak geri kalmış da değil, One UI 5.0 güncellemesi bu saate de gelmiş.
Yaklaşık 1 ay kadar Watch 6 Classic 47mm kullandıktan sonra, pek de bir olayı olmadığını ve birkaç araştırma yaptıktan sonra da verimlilik ve spor açısından Watch 5 Pro'nun benim için daha iyi olduğu kararına vardım. 2. el neredeyse hiç kullanılmamış sıfırdan farksız ve garantisi 1 yıl daha olan bir Watch 5 Pro ile takas ettim. Kimileriniz kötü bir takas yaptığımı düşünebilir, ben şahsen sevdim, kullanıyorum ve iyi ki de takas etmişim. Kolda daha hafif ve şık duruyor, spor ve ortalama kullanım için ideal, ayrıca dayanıklı.

Geri
Yukarı