Samsung'dan sonra en iyi Android telefon markası

Allah akıl versin.
Xiaomi yazılımı en iyisi! 75 yaşındaki dedemin telefonunun arka planını isteği üzerine değiştirirken ayarlarda bikini reklamı çıktı. Kendi uygulamasına reklam veren en iyi markadır xiaomi (!)
Allah size akıl versin 😆 3 bin TLlik Xiaomi ile 5 bin TLlik Samsung aynı donanımda. Yazılım olarak Samsung kadar donanima zayıf yazılım yapan marka yok, amiral gemisi telefonları dışındaki modellerini yavaslatmak için yapmadıkları şey yok. Xiaomi yazılımı hız konusunda her türlü Samsung'u tokatlar. Ayrıca reklamları uygulama ayarlarından kapatabiliyorsun.

Allah size akıl versin 😆 3 bin TL'lik Xiaomi ile 5 bin TL'lik Samsung aynı donanımda. Yazılım olarak Samsung kadar donanima zayıf yazılım yapan marka yok, amiral gemisi telefonları dışındaki modellerine nasıl yavaslatsak diye yapmadıkları şey yok. Xiaomi yazılımı hız konusunda her türlü Samsung'u tokatlar. Ayrıca reklamları uygulama ayarlarından kapatabiliyorsun.

X3 Pro ile S20 FE karşılaştırdınız galiba :)

Her şey donanım değil.
Kamera, tasarım, ergonomi, malzeme kalitesi, ekran, performans, yazılım olarak S20 FE daha iyi bir cihaz :)

Ayrıca farkındaysanız genel konuşuyoruz, amiral gemisi ve üst segmentte Xiaomi firmasının OnePlus, Huawei, Samsung gibi markalara karşı şansı bile yok :D

Ve lütfen azıcık mantıklı konuşun, stabilite olarak daha arkada uygulama tutamayan, her seferinde sıfırdan açan MIUI One UI rakibi değil.

MIUI daha Realme UI, color OS gibi rakiplerini geçemiyor, boş verin One UI yazılımını :D

X3 Pro ile S20 FE karşılaştırdınız galiba :)

Her şey donanım değil.
Kamera, tasarım, ergonomi, malzeme kalitesi, ekran, performans, yazılım olarak S20 FE daha iyi bir cihaz :)

Ayrıca farkındaysanız genel konuşuyoruz, amiral gemisi ve üst segmentte Xiaomi firmasının OnePlus, Huawei, Samsung gibi markalara karşı şansı bile yok :D

Ve lütfen azıcık mantıklı konuşun, stabilite olarak daha arkada uygulama tutamayan, her seferinde sıfırdan açan MIUI One UI rakibi değil.

MIUI daha Realme UI, color OS gibi rakiplerini geçemiyor, boş verin One UI yazılımını :D
Yazılım dediğin kolayca az çok bilgin varsa değiştirilebilen bir şey. İnternete yazarsın telefon modelini istediğin custom romu kurar keyfine göre ayarlarsin ama donanımda öyle bir şey pek mümkün değil. 5 sene Samsung kullandım ve çok kez rom attım stock Samsung romun ne kadar kötü ve yavaş olduğunu görünce Samsung benim için bitti. Daha uygun fiyat performans ürünü varken ben gereksiz para vermem.

Yeni konular

Geri
Yukarı