San Marco nutrition nasıldır?

Musti772

Hectopat
Daha fazla  
Ucuza whey ve creatine ararken san marco nutrition diye bir markaya denk geldim. Fiyatları gayet uygun geldi, linki bırakıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ucuza whey ve creatine ararken san marco nutrition diye bir markaya denk geldim. Fiyatları gayet uygun geldi, linki bırakıyorum.

Pek bilinmedik bir marka yeni çıkmış olmalı Bca'sını bulmuştum içerik bilgisi istediğimde yüksek oranlı Döhler dedi anlamadım pek protein tozundan emin değilimde creatine bayağı tutmuş gözüküyor.

Bütçem toplam1800 TL. Peki neden alınmaz hocam?

Ham maddesi belli değil çünkü, eğer bütçeyi 400 TL aşabilirseniz bunu;

Aşamazsanız bunları alın;

Alınır abicim alınır boş ver bu supplementlerin zaten mucize bir etkisi yok merdiven altı olmayan markalar zaten hammadeyi ithal alıyor çoğu aynı hammaddeleri kullanıyor önemli olan beslenme adam gibi olacak.

Hocam mucize olmasının önemi yok. Markaya güvenmek için yeterli kanıt yoksa markanın içine creatine mi nişasta mı koyacağı belli değil. San marco hakkında pek bilgim yok ama alınacak marka var alınmayacak marka var. San marco hakkında yorum yapmıyorum ama her marka da alınmaz.

Hocam mucize olmasının önemi yok. Markaya güvenmek için yeterli kanıt yoksa markanın içine creatine mi nişasta mı koyacağı belli değil. San marco hakkında pek bilgim yok ama alınacak marka var alınmayacak marka var. San marco hakkında yorum yapmıyorum ama her marka da alınmaz.
Ben alırdım her seviyeden tonlarca farklı supplement kullandım hepsi de aynı türkiyeden hardline bigjoy hıq proteinocean ssn torq ithal olarak nutrever olimp vs. Birçok markanın ürünlerini kullandım hepsi aynı zaten dedim ya böyle merdiven altı bir marka olmadıktan sonra hani atıyorum ahmet nutrition falan filan bir sıkıntı yok

Ben alırdım her seviyeden tonlarca farklı supplement kullandım hepsi de aynı türkiyeden hardline bigjoy hıq proteinocean ssn torq ithal olarak nutrever olimp vs. Birçok markanın ürünlerini kullandım hepsi aynı zaten dedim ya böyle merdiven altı bir marka olmadıktan sonra hani atıyorum ahmet nutrition falan filan bir sıkıntı yok
Siz kullanmış olabilirsiniz. Saydığınız markalarda sorun yok ama çok ünlü markalardan heromega bewolf gibi markalar bile merdiven altı markadır. Her önüne gelen marka kullanılmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı