Sana inanmayacağını bildiğin halde söyler miydin ?

Olum sanki 30'a merdiven dayadın, daha dur bakalım ne kızlar giricek hayatına :) Evlenme zamanı gelince birisini bulursun. O zor değil zor olan evliliği sürdürebilmek. Aşk emek ister, dudaktan kalbe akmak ister :)

Daha çok şey değişecek. Lisede olmazsa üniversitede :) Genelde Üniversite değişim yeri oluyor. Kendim için söylemek gerekirse 4-5 ayda o kadar çok şey değişti ki.

İçinde kalınca da çok kötü oluyor ya. Valla ben asıl lisede çok değiştim. Normalde çok daha serttim ama daha böyle hoşgörü ile falan yaklaşmaya çalışıyorum insanlara.
Bu forumda sizin gibi nazik insanları görünce kendimin ne kadar kaba olduğunu fark ettim :D En azından kendimi tutmayı öğrendim. Sabretmeyi öğrendim.

Sabredeceğim. Mal değil ya o kız da. Anlar herhalde içimden geçenleri :D Karşılık verirse ne ala, vermezse de yapacak bir şey yok.

Yalnız bir kız öyle kolay kolay kendi gelmez :) Anlasa bile gelmez. (Yüzde 99 anlaşılır zaten.) Gidip sen söyleyeceksin. Hayır cevabı alacağını düşünsen bile. Bir şeyler yapmak istiyorsan Hayır cevabı aldıktan sonra bile vazgeçmediğini ispatla. Bütün bunlardan sonra olmuyorsa da fazla hırpalama dostum kendini :)

Mesaja ilk baktığımda anlamadım. Sonra cevapları okuyunca anlayabildim ancak. Demek kafam bu işlere yormuyor kendini :)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı