Sanaldan sevgili olur mu?

Olur da onları sadece sanaldayken eğlence amaclı kullan. Duygusal olarak yani. Gercek hayatına normal devam et asıl sevgilin gercekte olsun. Sanala bağlanmak aptallık bunu sakın yapma. Dediğim gibi normal hayatına devam et sadece sanaldaki sevgilin senin sana duygusal olarak yetsin.

Gerçekte görüşme veya görme imkanın olmayan birisi ile olmaz. İlişki dediğin gerçek bir şeydir. Sanal ortamdan devam etmez. Eğer sanal ortamda tanışıp gerçek ortamda rahatlıkla konuşabiliyor, beraber bir araya gelebiliyorsanız olur. Onun dışında gerçek hayatta beden dilini, yaptıklarını, konuşmasını vs. görmeden, hayatındaki şeylere verdiği tepkileri görmeden zaten biriyle nasıl beraber olunur hiç bilmiyorum. Sanal ortamda bir insanı tanıyamazsınız. İnternette farklı bir sanal kimlikle fakat kendi yüzünüzle dahi dolaşsanız fark edilmezsiniz. İnsanların farklı kimlikle dolaşmadığı durumlarda dahi kendilerini internette oldukları gibi göstermemeleri çok yaygındır. Bu sadece kendi görünüşleriyle değil, oldukları kişiden farklı insanlar gibi görünmeye çalışabilir insanlar.

Kısacası gerçekte ilişki yaşamayacaksanız biriyle, hiç yaşamayın daha iyi.

Hayır onlar realdekilerdi hepsi üzüp gitti hocam çok üzüldüm hastalığım dahada kötüye gitti onlar yüzünden.
Kimsenin göründüğü gibi olmadığını anlamışsınızdır sanırım. Bunu anlamanıza rağmen yeniden güvencek misiniz? Güvenmeyin demiyorum ama acele de etmeyin. Sanal ilişkiler zaten sıkıntılı.
Bu arada açılmış mıydınız önceki kıza?

Arkadaşlar sanaldan sevgili olur mu? Tanıdığım bir kız çok iyi kalpli, iyi biri. Beni çok düşünüyor. Ben de çok hoşlanıyorum ondan. Daha önce 2 kez sevdiğim kız vardı, onlardan vazgeçtim. Çünkü bir yere varamadım. Hep üzüldüm. Üzülmemem gerektiği için. Sizce olur mu sanaldan ilişki?
Sence ? :)

Yeni konular

Geri
Yukarı