Şanslı doğmanın her şey olması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayatın amacı neslini devam ettirmek. Yoksa biz olmazdık. Fakat senin dediğin özelliklerde önemli.
İlişki yaşamak, evlenmek, çocuk yapmak boş şeyler demedim. Ancak hayattaki tek amaç üremek değildir. Tek amacımız bu olsaydı hayvanlardan bir farkımız kalmazdı. Hayatın amacı kişinin hayattan beklentilerine göre değişir.

Yazdığımı bile okumamışsın. Bir şeyler başaramaz demiyorum başardığında 25 yaşında olur.
Elden geçiriliyor lafıma çok takılmış herkes yalan mı şimdi üniversite gidip 10 erkekten az yatan kadın mı kaldı?

Çok fazla adult oyun oynamış veya manhwa okumuşsun, çık hava kardeşim:D

Başarım yok demiyor da edebiyat yapıyor :D

Niye hocam? Ben 25 yaşına kadar karşı cins eli tutmamışsam karşımdakinin de öyle olmasını isteyemez miyim şimdi.

Benim dediğime geliyorsun yine evet çalışayım ama ben 25 yaşına gelince ancak bir şeyler elde edebileceğim ama o şanslılar ortaokulda sahip olacak benim uğraştığım şeylere.
Valla kardeşim 25 yaşında bile bir şeyin olmayacak. Hayatın 1 ev 1 araba ile bitecek. Sen aralarına girersen görürsün adaleti. Sınıf arkadaşımın otoparkı vardı birinin özel okulu vardı diğeri fabrika sahibi. Adamların ev araba gibi bir derdi yok zaten hepsine sahipler. Senin hayattaki en büyük amacın düzgün bir iş olacak. Asgari ücret ile karnın doymaz artık. Benim en son çarem Sırbistan'a kadar pasaport ile gidip oradan yürüyerek Avrupa'ya gitmek atalarımız zamanında gitmiş 😃 Orada yalan dolan ile iltica etmeye çalışırım. En rahat Kanada alıyormuş ama oraya gitmek bile bir sıkıntı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı