Sansürsüz arama motoru önerisi

PowerXitinia

Hectopat
Daha fazla  
Google arama motoru sansürlü diyorlar bazı sonuçları çıkarmıyor saklıyor diyorlar doğru mu bilmiyorum. Eğer öyleyse sansürsüz arama motoru önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam mikili film izlemeyecekseniz sansürlü olması hiçbir sorun teşkil etmiyor. Güvenli aramayı devre dışı bırakın.

Sansür deyince aklı ilk gelenler arasında Süperonline sansürline

Sansürsüz arama motorundan önce kullandığın İss nin sansürü aşmak önemli vs vs vs yani aslında birçok etken var.

Sansür deyince aklı ilk gelenler arasında Süperonline sansürline

Sansürsüz arama motorundan önce kullandığın İss nin sansürü aşmak önemli vs vs vs yani aslında birçok etken var.
Hocam arkadaş sanırım sansürden kasıt olarak Amerika'nın insanların bazı bilgilerine erişmesine engel oluyor falan olarak düşünüyor, o bakımdan Chrome veya alternatif olarak diğer tarayıcılar kullanılabilir. DuckDuckGo çok istenirse.

Sansür deyince aklı ilk gelenler arasında Superonline sansürline.

Sansürsüz arama motorundan önce kullandığın ISS'nin sansürü aşmak önemli vs. Yani aslında birçok etken var.

Ben Cloudflare WARP kullanıyorum Google arama motorunda güvenli aramayı devre dışı bıraktım onun sayesinde ama duyduklarıma göre bazı arama motorların kısıtlaması varmış ne kadar doğru bilmiyorum.

Hocam arkadaş sanırım sansürden kasıt olarak Amerika'nın insanların bazı bilgilerine erişmesine engel oluyor falan olarak düşünüyor, o bakımdan Chrome veya alternatif olarak diğer tarayıcılar kullanılabilir. DuckDuckGo çok istenirse.

Anlatmak istediklerimden biri buydu.

Devlet kisitlama getirmis o konuda.

Mesela bu gibi kısıtlamaları aşabiliyoruz mu? Ve yasal mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı