Şantaja uğradım

553535

Centipat
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba, hayatımın en büyük salaklığını yaptım başka bir ülkeden kadınla günlerce flört ettim ve en sonunda güvenimi kazandı. Bana çıplak fotoğraflarını yolladı sonra benden istedi ben de yolladım. Sonra bana şantaj yaptı. 10 yaşında bir kız çocuğu olduğunu ve bunların suç olduğunu ve beni polise şikayet edeceğini söyledi. Fotoğraflarımı her yerde paylaşacağını söyledi sonra beni polise şikayet ettiğini söyledi. Kendi mezarını göreceksin vb şeyler söyledi en sonunda 1000€ verirsem susacağını söyledi. Sizce gerçekten polise şikayet etti mi ya da başına benzer bir olay gelen var mı? Çok korkuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba, hayatımın en büyük salaklığını yaptım başka bir ülkeden kadınla günlerce flört ettim ve en sonunda güvenimi kazandı. Bana çıplak fotoğraflarını yolladı sonra benden istedi ben de yolladım. Sonra bana şantaj yaptı. 10 yaşında bir kız çocuğu olduğunu ve bunların suç olduğunu ve beni polise şikayet edeceğini söyledi. Fotoğraflarımı her yerde paylaşacağını söyledi sonra beni polise şikayet ettiğini söyledi. Kendi mezarını göreceksin vb şeyler söyledi en sonunda 1000€ verirsem susacağını söyledi. Sizce gerçekten polise şikayet etti mi ya da başına benzer bir olay gelen var mı? Çok korkuyorum.
Sonuçta ilk o yollamış. Elinizde kanıt olduğu sürece bir şey yapamaz. Ayrıca başka Ülkeden olduğu için sorun olacağını sanmıyorum. Ancak daha dikkatli olun herkese güvenmeyin. Dolandırıcı bence.

8 yılın var yatar çıkarsın, bu süre zarfında neden kimseye müstehcen görüntümü atmamalıyım konulu bir kitap mı yazarsın bilemem ama mapus hayatı sana çok şey katacaktır. Bir de başka ülkeden, araya konsolosluk da girerse daha avukat falan işin içinden çıkamazsın. Para falan da atma, avro olmuş 30 lira. Engelle şimdilik, mesajları da kaybetme lazım olur yarın bir gün savunmanı isteyeceklerdir.

Son düzenleme:
Daha önce buna benzer bir olayı paylaşan biri olmuştu, istediği parayı versen daha fazlasını istemeyeceği ne malum? Senin için önemi olmadığını belli et karşı tarafa, o fotoğrafların hiçbir değeri kalmayacaktır. Mesajlaşmaları kanıt niteliğinde elinde bulundur onun dışında pek iletişimde kalma, umursamadığını anlayacaktır.

Sosyal medya adresleriniz yoksa endişelenmenize gerek yok. Eğer varsa rastgele insanlara yollayabilir. Bunu yapanlar vardı eskiden.

Kanka kendi isteği ile attı sonuç olarak. Sen zorla bir şey almadın. Korkmana gerek yok en fazla MI6 veya mosad gelir size.

Engelleyip geçebilirsin. Maks olarak sosyal medyada dağıtır (!) Yiğidin malı meydanda olur 🤡

Geri
Yukarı