Şantaja uğruyorum

arda727272

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, hooptan bir kızı Snapchat'tan ekledim. Yabancı oldunu söylüyor, İngilizce konuşuyor ama Türk oldunu düşünüyorum. Kendisi yazmaya başladı bana, nude atacağını söyledi. Attı da, benden istedi. Bend e attım, sonra bir anda instagramdanda eklemiştim. Takip ettiğim insanlara fotoğrafları yollayacaını söyledi, ben de korktum tabii, 5bin TL istedi gönderdim. Türk IBAN'ı verdi, yabancı gibi takılıyor ama Türk oldunu düşünüyorum. Hepsini kaydettim, savcılığa gitsem bir şey olur. Fotoğrafları ben attığım için suçlu olacağımı düşünüyorum. Ailemin haberi olmasından korkuyorum, paramı geri alabilir miyim bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, hooptan bir kızı Snapchat'tan ekledim. Yabancı oldunu söylüyor, İngilizce konuşuyor ama Türk oldunu düşünüyorum. Kendisi yazmaya başladı bana, nude atacağını söyledi. Attı da, benden istedi. Bend e attım, sonra bir anda instagramdanda eklemiştim. Takip ettiğim insanlara fotoğrafları yollayacaını söyledi, ben de korktum tabii, 5bin TL istedi gönderdim. Türk IBAN'ı verdi, yabancı gibi takılıyor ama Türk oldunu düşünüyorum. Hepsini kaydettim, savcılığa gitsem bir şey olur. Fotoğrafları ben attığım için suçlu olacağımı düşünüyorum. Ailemin haberi olmasından korkuyorum, paramı geri alabilir miyim bilmiyorum.
Sizde ona mı attınız ?

Sizde ona mı attınız ?
Çok yüksek ihtimal sanaldan (2 günlük ilişki kurup) konuyu cinselliğe yönlendirecek,o iş fotoğraf atmalara kadar giderse de tak diye bir anda senden hoşlandığını söyleyen kız para avcısına dönüşüyor.Sanal çok zor iş,her zaman kendini kollaman gerek.

Çözüm yok, polise gitmek şart sizi sürekli darlayip para isteyecek doymayacak.

Eğer bunu türkiyeden yapiyorsa yakalanabilir. Ama başka hesaplar kişiler cloud uzerinden sizin çevrenize o fotoğraflari atabilir. Buyuk ihtimal atacaktirda. Parayi versende vermesende o fotoğraflari insanlarin göreceğini düşünüyorum.

Polise git.

Ek olarak başka ülkede olma ihtimali var. O durumda hiç birşey yapamazsin. Eğer fotolarda yüzûn gorunmuyorsa şanslisin.

Soran olursan aynisini banada yaptilar çiplak foto atip duruyorlar falan dersin. Ne bilmiyorum falan dersin salağa yatarsin çevrene karşı.

Para istediler atmadim, boyle fotolar yollamişlar millete dersin. Önemli olan yüzün gözükmemesi.

Ek olarak başka ülkede olma ihtimali var. O durumda hiç birşey yapamazsin. Eğer fotolarda yüzûn gorunmuyorsa şanslisin.

Soran olursan aynisini banada yaptilar çiplak foto atip duruyorlar falan dersin. Ne bilmiyorum falan dersin salağa yatarsin çevrene karşı.

Para istediler atmadim, boyle fotolar yollamişlar millete dersin. Önemli olan yüzün gözükmemesi.
Yüzü görünüyorsa bile montaj der geçer. Zaten olan şeyler, montajla milletin yüzünü izinsizce po*no sitelerinde reklamlara koyanlar var. Yüzü koyulan bu kişilerin de bu durumdan haberi dahi yok. Yani mağdura yatabilir ve insanların da inanmaması için hiçbir sebep yok.

Ben, giden 5K'ya acıdım şu an.

Attı da, benden istedi. Bend e attım, sonra bir anda instagramdanda eklemiştim. Takip ettiğim insanlara fotoğrafları yollayacaını söyledi, ben de korktum tabii, 5bin TL istedi gönderdim. Türk IBAN'ı verdi, yabancı gibi takılıyor ama Türk oldunu düşünüyorum.
Hocam olan o kadar şeyden sonra hala türk olduğunu düşünüyorsunuz yani.

Yüzü görünüyorsa bile montaj der geçer. Zaten olan şeyler, montajla milletin yüzünü izinsizce po*no sitelerinde reklamlara koyanlar var. Yüzü koyulan bu kişilerin de bu durumdan haberi dahi yok. Yani mağdura yatabilir ve insanların da inanmaması için hiçbir sebep yok.

Ben, giden 5K'ya acıdım şu an.
Yüz çikarsa zor hocam montaj falan yemez. Ben yemem şahsen.

Kim takar,
Hele de Türkiye'de ''erkeğin malı meydandadır.'' der geçerler.

O parayı atmakla hata ettiğini düşünüyorum. Yani hiç atmasan biraz daha korkutur, biraz daha uğraşıp vazgeçerdi belki ama parayı attıktan sonra peşini bırakır mı bilemedim valla. Empati yaptığımda ''şantajcı ben olsam'' daha fazla üstüne giderdim gibi geliyo ama bu işi burada kapatabilirler.

Vereceğim tek kesin tavsiye '' ne olursa olsun tekrar para gönderme.''

Geri
Yukarı