Sapphire Nitro+ 5700 XT ve Ryzen 5 3600 sistem toplama

Xaynthex

Hectopat
Merhaba,

Bu linkteki sistemi toplamayı düşünüyorum. Sadece anakartı pek araştırma fırsatım olmadı, anakart hakkındaki ve genel olarak sistem hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Tavsiye eder misiniz, eksi olan yönleri varsa nelerdir? ' İstek Listem - PC '

Son düzenleyen: Moderatör:
X570 yerine iyi bir B450 daha iyi olur, kasayı değiştirmeni tavsiye ederim. PSU konusunda da iyi markaları tercih etmek zorundasın, çünkü düşük markalar bir sıkıntıda anakartı yakabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsini n11'den seçmenizin nedeni 11.11'de kupon kullanacak olmanız diye düşünüyorum. O yüzden önereceğim parçaları da n11'den vereceğim.

Neden x570 bir anakart almayı düşünüyorsunuz? PCIE 4.0 SSD'ler mi kullanacaksınız? Ciddi overclock mu yapacaksınız? Cevabınız hayırsa Msı B450 Tomahawk Max Am4 Ddr4 3466(oc) Dvı Hdmı M.2 Usb3.2 Rgb A - n11.com bu anakart Ryzen 3600 için fazlasıyla yeterli.

SSD olarak Adata Sx8200 Pro Asx8200pnp-1tt-c 1 Tb Nvme M.2 Ssd - n11.com bunu öneririm. SSD'de RGB olacak diye fazla para vermeyin.

Seçtiğiniz kasa leş. Tek kelime ile bu şekilde betimleyebilirim.

Kasa olarak Phanteks Eclipse P400a Temperli Cam Mid Tower Atx Siyah Bilgisaya - n11.com bunu alın. Hava akışı olarak en iyilerinden biri. Fiyatı da çok uygun kalitesine göre.

Seçimlerinizin geri kalanı gayet iyi.

PSU seçmemişsiniz. Elinizde PSU var mı? Yoksa Fsp Maınstream Hydro Hd700 700w 80+ Bronze 13.5cm Fan Power Supp - n11.com bunu alabilirsiniz.

ryzen yeni nesil işlemcileri x570 e göre ayarlanmış ve daha iyi çalışıyomuş diye söylüyolar videoda
M.2 ssdlerin normal kullanıcıda pek bir etkisi olmadığını duydum ve testlerde de öyle o sebeble normal ssd daha iyi olabilir
[/QUOTE]

doğru araştırmalarıma göre m.2 ssdler sürekli veri alışverişi yapan kullanıcılarda işe yarıyor. oyun ve normal kullanımda hiçbir etkisi yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı