Sapphire Pulse RX 570 Coil whine sorunu

Kalem21

Kilopat
Daha fazla  
Geçenlerde Vatan Bilgisayar'dan Sapphire Pulse RX 570 satın aldım. Bugün Montajladım kartın üstünde çizik var (ben cizmedim kutudan öyle çıktı ) ve cool whine sorunu mevcut. İade alırlar değil mi? Daha önce Vatan Bilgisayar'la bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar var mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kart çizik ve kusurluysa (coil whine gibi) iade almak veya ürünü değiştirmek zorundalar. Gidip durumu bildir ve değişim talep et, sorun çıkarırlarsa tüketici hakem heyetine git.
Kartın kutusunu açarken video çekmedim (keşke çekseydim) sen çizmişssin gibi bir bahane önüme sünüp değişimi gerçekleştirmeme durumu olabilirmi ? Bu kart çizik olmasaydı yine de ayıplı bir ürün olucaktı sonuçta.

Kartın kutusunu açarken video çekmedim (keşke çekseydim) sen çizmişssin gibi bir bahane önüme sünüp değişimi gerçekleştirmeme durumu olabilirmi ? Bu kart çizik olmasaydı yine de ayıplı bir ürün olucaktı sonuçta.
Çizik olsa da olmasa da kart kusurlu. Her türlü iade almak, değiştirmek veya kartı tamir etmek zorundalar.

Hocam sorunu hallettiniz mi aynı sorun bende de var vatan bilgisayardan aldım ben de iade alıyorlar mı
Yok hocam maalesef servis raporunda bir sorun yok diye 2 kere geri geldi böyle kullanıyorum kulaklıkla oyun sesi geldiği için coil whine rahatsız etmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı