Elektronik Sapphire Pulse RX 6700 XT 8.499,00 TL!

6700 ile arasında 5-6 FPS fark var. 1500 TL fark vermeye değer mi arkadaşlar.

Öncelikle 1080p mi yoksa 2K mı oyun oynayacaksın onu kendine sorman lazım 1080p Ultra her oyunu oynarsın RX 6700 ile RX 6700XT ile 1440p high ayarlarda stabil şekilde takilirsin. RX 6700 1440p de yüksek ayarlar için yetersiz kalır.

Oyun hediyesi var mı arkadaşlar RX 6000 serisi kartlara oyun veriliyordu.

Son düzenleme:
Avantajlı olan her yönleri nelermiş kanka bize de bu ulvi bilgilerinden bahseder misin ? (bir apple fanboyları bir de bu nvidia fanboylarından yıldım)
Çok daha stabil ve sorunsuz driverlar, FSR den fersah fersah daha iyi olan DLSS, yine fersah fersah daha iyi olan Ray Tracing performansı, yayın-kayıt ve içerik üretmek için Nvidia ya özel NVENC ve daha fazlası. Yeterli mi? sağır sultan bile nesillerdir Nvidia nın çok daha başarılı GPU lar ürettiğini bilirken sırf ulaşamadığınız şeylere nefret beslemeniz baya komik.

Çok daha stabil ve sorunsuz driverlar, FSR den fersah fersah daha iyi olan DLSS, yine fersah fersah daha iyi olan Ray Tracing performansı, yayın-kayıt ve içerik üretmek için Nvidia ya özel NVENC ve daha fazlası. Yeterli mi? sağır sultan bile nesillerdir Nvidia nın çok daha başarılı GPU lar ürettiğini bilirken sırf ulaşamadığınız şeylere nefret beslemeniz baya komik.
Sorunsuz driverdan sonrasını okumadım. Bunu hala bahane olarak kullanan var mı? Amacı sadece oyun olanlara AMD öneriliyor zaten beygir gücü daha fazla olduğu için. Oyunu oynayamadıktan sonra o NVENC ve Ray Tracing'in anlamı kalmıyor ki bunları kullanan kesimde az zaten. düşük bütçede AMD daha mantıklı bir seçenek. Saçma fiyatlarıyla ve "Ti for Tiny Improvement" diye dalga geçilen firmaya tapmayı bırakın.

Sorunsuz driverdan sonrasını okumadım. Bunu hala bahane olarak kullanan var mı? Amacı sadece oyun olanlara AMD öneriliyor zaten beygir gücü daha fazla olduğu için. Oyunu oynayamadıktan sonra o NVENC ve Ray Tracing'in anlamı kalmıyor ki bunları kullanan kesimde az zaten. Düşük bütçede AMD daha mantıklı bir seçenek. Saçma fiyatlarıyla ve "Ti for tiny ımprovement" diye dalga geçilen firmaya tapmayı bırakın.

6800XTli hazır sistem aldım 1 ay önce ve kartta çoğul whine var. Keşke 3070 Ti alsaydım diyorum şu anda.

Yeni konular

Geri
Yukarı