Sapphire RX 5700 Pulse'nin soğutması nasıldır?

En alınabilir RX 5700 modelidir, soğutma açısından çift fan yeterli geliyor ve soğutma blokları güzel gözüküyor. Soğutma konusunda değil ama yazılım konusunda kafası ağrıyan arkadaşlar mevcut.

Son güncellemeler ile herhangi bir gelişme var mı?
Sorunlar ilk güncellemeler ile geldi ancak AMD yazılım konusunda biraz geride kalıyor ama sorunların çoğu giderildi ama her an başka güncellemede sorun olabilir bu AMD sorunu. En stabil sürücüyü bulmak biraz zor ancak araştırmalar ile bulabilirsiniz.

WHQL Sertifikalı sürücü stabil'midir?
BETA düzeyde olan sürücüler yükleyin eğer sorun çıkarsa sertifikalılara yönelmelisiniz, ben RX 570 kullanırken bu yolu izledim ve bir fark göremedim ama 2020 ile gelen sürücüler sıkıntı yarattı ve direk 19.xx'lere geçtim. Güncel olan her zaman stabil olmayabiliyor ama ilk tercihi güncelden yana kullanın ve sorun başlar ise sorunu az olan sürümleri deneyin.

BETA düzeyde olan sürücüler yükleyin eğer sorun çıkarsa sertifikalılara yönelmelisiniz, ben RX 570 kullanırken bu yolu izledim ve bir fark göremedim ama 2020 ile gelen sürücüler sıkıntı yarattı ve direk 19.xx'lere geçtim. Güncel olan her zaman stabil olmayabiliyor ama ilk tercihi güncelden yana kullanın ve sorun başlar ise sorunu az olan sürümleri deneyin.
AMD'nin İnternet sitesinde sadece son driverlar var,diğer sürümleri nereden indiriyorum acaba?

AMD'nin İnternet sitesinde sadece son driverlar var da diğer sürümleri nereden indiriyorum acaba?
Yeni bir kart olduğu için geçmiş sürümleri olmayabilir. Son sürümler arasında stabili seçebilirsin. Ne kadar eski sürümlere dönmek istiyorsun? İlk çıkan driver'ler çok sorunlu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı