Sapphire RX 5700 XT Nitro+ alınır mı?

Alınır mı?

• Oy verenlerin toplamı
    21
En iyi 5700XT modeli, tabii ki alınır. Ama dün mesela XFX 3 fanlı model 3000TL'den gitti. O kadar farkı verebiliyorsanız ne mutlu size ama Nitro+ alacağım diye kasmyın.

Bence kaçırmayın. Orta-üst segmentte en iyi fiyat performans ürün bence. Çok memnunum.

O konuda bilgi vermek hoş olmaz ama ben 11.11 indirimlerinde topladım kasayı. Şimdi ki fiyatlara göre çok ucuza topladım sadece onu söyleyim.
Sizce indirimlerle bu sistemi kaça toplarım bide eksiği falan varsa yazarsanız sevinirim.
Bir de indirimlerle aynı fiyata 3700X'li bir sistem toplayabilir miyim?

Sizce indirimlerle bu sistemi kaça toplarım bide eksiği falan varsa yazarsanız sevinirim.
Bir de indirimlerle aynı fiyata 3700X'li bir sistem toplayabilir miyim?
İndirimler ne kadar efektif olur bilmiyorum. O yüzden yorum yapamayacağım. Ama sadece oyun amaçlı toplanıyorsa 3600 bile yeterli. Sisteminiz de bir eksik gözükmüyor fakat 1 TB QVO yerine başka bir SSD seçebilirsiniz. Doldukça HDD hızına düşüyor çünkü.

Birde RAM'leri tek paket halinde almanız daha mantıklı olur. Gördüğüm kadarıyla 2 tane ayrı ayrı 8 GB gözüküyor.

İndirimler ne kadar efektif olur bilmiyorum. O yüzden yorum yapamayacağım. Ama sadece oyun amaçlı toplanıyorsa 3600 bile yeterli. Sisteminiz de bir eksik gözükmüyor fakat 1 TB QVO yerine başka bir SSD seçebilirsiniz. Doldukça HDD hızına düşüyor çünkü.

Birde RAM'leri tek paket halinde almanız daha mantıklı olur. Gördüğüm kadarıyla 2 tane ayrı ayrı 8 GB gözüküyor.
Evet ramler öyle daha ucuza geliyordu o yüzden öyle yaptım SSD konusu içinde teşekkürler.

SSD için ne önerirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı