Şarj hızlı bitmeye başladı

• Konuyu başlatan tkn87
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 181

tkn87

Picopat
Daha fazla  
Instagram 5 saat 19 dk'da %60 şarj yemiş. Normal mi? Eskisinden daha hızlı bitiyor şarjım. Nedeni nedir? Telefonu şarjda kullanıyorum ara sıra.

Instagram 5 saat 19 dk'da %60 şarj yemiş. Normal mi? Eskisinden daha hızlı bitiyor şarjım. Nedeni nedir? Telefonu şarjda kullanıyorum ara sıra.
Telefonunuzun batarya mAh değeri nedir?

Bataryanızı arada bir düşük amperli kaliteli şarj aletleriyle şarj edin eğer cihazınız hızlı şarj destekliyorsa,bende çok iş görüyor.

Vivo y22 2023 model

Bataryanızı arada bir düşük amperli kaliteli şarj aletleriyle şarj edin eğer cihazınız hızlı şarj destekliyorsa,bende çok iş görüyor.
Hocam 4 dakikada %1 şarz gidiyor ama arasıra çok hızlı gidiyor şarzı

Hocam 4 dakikada %1 şarz gidiyor ama arasıra çok hızlı gidiyor şarzı

Bataryanızı arada bir düşük amperli kaliteli şarj aletleriyle şarj edin eğer cihazınız hızlı şarj destekliyorsa, bende çok iş görüyor.

Hocam orijinal şarj ile ediyoruz fakat galiba bana öyle geliyor süre tuttum %1 şarj 4.45 saniye dayanıyor ama hızlı bitiyor gibi geliyor eskiden daha yavaş bitiyordu ama PC'nin şarj aletiyle şarj ettim 10 15 kere ondan dolayı olabilir mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı